MENU

Незабаром уже весна, а це означає, що все більше дівчат намагаються позбавитися целюліту. Давайте розберемося який метод буде найбільш ефективний.

Багато жінок намагаються видалити «апельсинову кірку» самостійно, використовуючи різні креми та скраби. Наразі ринок переповнений пропозиціями подібних засобів. Розібратися у цій купі та зробити вибір досить важко. Читаючи чудові відгуки або переглядаючи фото «до/після», вже багато хто розуміє, що це може з ними не спрацювати. Як показує досвід, це дійсно не приносить очікуваного результату, а ось час уже втрачено, а кошти витрачені.

Деякі дівчата намагаються вирішити це питання за допомогою самостійного масажу. Вони використовують жорсткі мочалки, побутові масажери та інші аксесуари, але нерівності, що утворилися на поверхні ніг, так і не зникають.

Щоб не гаяти часу, сили та засоби треба чітко усвідомити, що целюліт – це захворювання, що має кілька стадій розвитку. Залежно від стадії захворювання, призначається лікування.

СТАДІЇ ЗАХВОРЮВАННЯ

  1. На першій стадії «апельсинова кірка» майже непомітна. Можна побачити незначні горбисті нерівності, якщо стиснути якусь ділянку шкіри. При цьому у звичайному стані шкіра здаватиметься рівною та гладкою.
  2. На другій стадії, при напрузі м’язів вже видно вм’ятини та горбки. Вони починають збільшуватися поступово, тому що в підшкірному шарі шкіри розростаються тканинні волокна і збільшується їхня щільність.
  3. На третьому етапі підвищується чутливість шкіри, а нерівності та горбки видно вже навіть якщо м’язи не напружені. При стисканні шкіри з’являються больові відчуття, оскільки зростання жирових відкладень досягає нервових закінчень. У жінок з третьою стадією целюліту можна спостерігати навіть розширення вен.
  4. Четверту стадію целюліту вважають останньою стадією захворювання. Горбики і ямки видно чітко і при тактильному контакті відчуваються досить сильні болючі відчуття. Шкіра стає грубою, відчуваються численні вузли та мікроварикози.

Запис на процедури

Найбільш досконалим методом є апаратна косметологія, що поєднує старі традиції та сучасні технології. Цим методом є метод вакуумного лімфодренажу на французькому апараті нового покоління – Starvac DXSmart. У цьому сучасному апараті використовуються нові маніпули EVO3D та EVOSPHERE, а за рахунок спеціально розроблених кремів та сироваток зменшується сила тертя та якісно змінюється механізм впливу на дерму та підшкірну клітковину.

Підшкірна клітковина стає добре розтяжною, дренажний ефект посилюється за допомогою переміщення інтерстиціальної рідини міжклітинними просторами. Вакуумний дренаж у центрі краси Viridiann сприяє активації кровопостачання внутрішніх органів, сегментарно-пов’язаних із метамером у ділянці впливу.

Завдяки цій процедурі антицелюлітного масажу на апараті Starvac DXSmart досягаються такі високі результати:

  • Значно скорочується прояв целюліту
  • Прискорюється кровообіг і лімфовідтікання
  • Поліпшується рельєф шкіри
  • Поліпшується тонус шкіри
  • Знімаються м’язові спазми
  • Формуються витончені контури тіла

Потрібно розуміти, що досягти швидкого ефекту лише за допомогою антицелюлітного масажу неможливо. Треба ще дотримуватися дієти і застосовувати як мінімально-ефективні фізичні навантаження. Ефективним фізичним навантаженням вважатиметься щоденна ходьба по 4-6 км, при цьому необхідно використовувати спортивне взуття. Також будуть ефективні вправи присідання. Намагайтеся виключити з раціону харчування солодощі та борошняне, солодкі газовані напої та тваринні жири.