У ЧОМУ ПЕРЕВАГІ ПРОФЕСІЙНОЇ КОСМЕТИКИ?

Сучасна косметологія не діє шляхом спроб і помилок. Вона використовує великі наукові відкриття та результати досліджень видатних вчених – біологів, хіміків та медиків.

Професійні косметичні засоби діють швидше, краще і сильніше за будь-яку іншу косметику. Для неї характерна максимальна концентрація корисних активних компонентів. Професійна косметика працює не для маскування проблемної шкіри, а для вирішення проблем. Активні речовини добре зволожують і живлять шкіру, також прибирають ефект старіння. Результатів не треба чекати місяцями, вони помітні після кількох процедур.

У центрі краси Viridiann у поєднанні з апаратними методиками, такими як вакуумно-роликовий масаж на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart, досягаються чудові результати.

Професійні косметичні засоби проникають у всі шари шкіри, сприяючи її повноцінному та комплексному оздоровленню. Звичайна косметика нижче рогового шару не проникає, що не дозволяє їй впоратися з багатьма проблемами шкіри (наприклад, з акне).

Підбирати професійну косметику краще за допомогою спеціаліста. Це пов’язано з тим, що споживачі звикли оцінювати шкіру лише з погляду роботи сальних залоз та ділити її на жирну, суху та нормальну. Але насправді нюансів набагато більше і набагато важливіше оцінити стан шкіри: зволоженість, чутливість, стан судин, в’янення та тип старіння, наявність пігментних плям тощо.

Фахівці центру краси Viridiann допомагають підібрати косметику догляду, а також проводять консультації з догляду за шкірою.