MENU

Процедура ботоксу під очі, також відома як ботокс-ін’єкції для зменшення зморшок навколо очей, стала дуже популярною серед тих, хто бажає покращити свій зовнішній вигляд. Однак, часто виникає питання про те, скільки часу тримається ефект від цієї процедури. Давайте розглянемо це питання докладніше.

Ботокс (ботулінум-токсин) є препаратом, що блокує сигнали нервам, які контролюють скорочення м’язів. Після введення ботоксу, м’язи навколо очей розслабляються, що призводить до зменшення вигинів та зморшок. Результати ботокс-ін’єкцій під очі зазвичай стають помітними через кілька днів після процедури і можуть тривати від 3 до 6 місяців.

Однак варто зазначити, що тривалість ефекту ботоксу може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей. Деякі люди можуть відчути ефект протягом 3-4 місяців, тоді як у інших він може триматися більш тривалий період. Крім того, частота повторних процедур може впливати на тривалість ефекту.

Для того, щоб підтримати ефект ботокс-терапії, рекомендується проводити повторні процедури через кожні 3-6 місяців. Постійне відвідування кваліфікованого фахівця, який здійснюватиме ін’єкції в салоні краси Viridiann, та дотримання рекомендацій можуть поліпшити тривалість та якість результату.

Одним із ключових факторів, що впливають на тривалість ефекту ботокс-процедур, є індивідуальна реакція кожної людини на препарат. Також важливо враховувати, що після процедури підтримка шкіри та правильний догляд може допомогти зберегти результат на тривалий час.

Загалом, ефект від процедури ботокс-ін’єкцій під очі може тривати від кількох місяців до півроку, в залежності від індивідуальних особливостей і рекомендацій лікаря-косметолога. Перед тим, як розпочати процедуру, важливо проконсультуватися з кваліфікованим спеціалістом, щоб отримати докладну інформацію про підходящість та очікувані результати.