ПІЛІНГИ
Пілінги забезпечують ексфоліацію, не подразнюючи шкіру, усуваючи гіперкератоз і гіперпігментацію.
ДЕТАЛЬНІШЕ
УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА
Ультразвукова чистка – одна з найбільш ефективних і безболісних процедур очищення шкіри. Вартість від 600 грн
ДЕТАЛЬНІШЕ
МІКРОСТРУМОВА ТЕРАПІЯ
Мікрострумова терапія – новітня високоефективна процедура інтенсивного омолодження та підтягування тіла за допомогою слабких імпульсів низькочастотного електричного струму.
ДЕТАЛЬНІШЕ
КАРБОКСИТЕРАПІЯ
Карбокситерапія «Ribeskin CO2 Combo» – омолодження шляхом нормалізації кисневого дихання клітин
ДЕТАЛЬНІШЕ

КОСМЕТОЛОГІЯ - ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА

Косметологічний догляд – це профілактика старіння шкіри, підтримання її тонусу, пружності та молодості.

Сучасна косметологія – це різноманітність ручних та апаратних методик, ін’єкційних методик, а також інноваційна лазерна косметологія. У комплексі ці методики дозволяють досягти неймовірних результатів без хірургічного втручання.

Як показує наш досвід, найкращі результати дає комплексний курс, який включає чищення обличчя та процедури, що омолоджують. До них також входить лазерне омолодження, яке ми проводимо на новітньому лазерному обладнанні – Asclepion the Epilab, виробленого в Німеччині.

Наші послуги в галузі косметології – це високопрофесійний догляд за обличчям та тілом, який дає можливість надовго відстрочити ознаки старіння та зберегти привабливу красу молодості. Сучасні процедури, реалізовані із застосуванням найактуальніших досягнень індустрії краси, спрямовані ефективне рішення кола естетичних і клінічних проблем.

Ознайомитись із цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

У центрі краси Viridiann пропонується поєднувати доглядові процедури з апаратними методиками, наприклад, з вакуумно-роликовим масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart, і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.