MENU

Необхідну кількість сеансів масажу та їх періодичність можна визначити лише з стану пацієнта. Завдяки індивідуальному підходу, оцінюється фізичний стан пацієнта та виходячи з цієї оцінки та цілей, яких необхідно досягти призначається курс.

В апаратній косметології зустрічаються безліч видів масажу і говорити про них можна довго. Тому сьогодні розглянемо лише кілька із них.

  • Класичний (загальний) масаж

Такий тип масажу призначений для підвищення життєвого тонусу, покращення кровопостачання тканин та розслаблення. Класичний масаж на апараті Старвак зазвичай призначається курсом 10-12 процедур, виходячи з необхідної зони обробки з періодичністю 1-3 дні.

  • Косметичний масаж.

Апаратний масаж спрямований уповільнення процесу старіння та покращення стану шкіри обличчя та тіла. Він сприяє уповільненню процесів в’янення та поліпшенню живлення та стану шкіри. Для досягнення ефекту ми рекомендуємо провести 10-12 сеансів з періодичністю 2-3 дні. Такий масаж на апараті нового покоління Starvac DXSmart виконується із спеціально розробленою косметикою, щоб досягти бажаного ефекту за мінімальний термін. Це сироватки, спеціальні олії та креми.

Людям у віці ми рекомендуємо проводити масаж спеціальними курсами. В ідеалі такі курси мають повторюватися кожні півроку чи рік. А ось розслаблюючий, антицелюлітний масаж, косметичний чи профілактичний масаж можна проводити щотижня. Це покращить імунітет та допоможе підтримувати організм у високому життєвому тонусі.

Один сеанс масажу на апараті нового покоління Starvac DX Smart, можна порівняти з кількома сеансами ручного масажу. Вже за одну процедуру відбувається стимуляція жирових клітин та активізація природного спалювання жиру навіть у найстійкіших до дієт та фізичних навантажень зон. Процедура відбувається без неприємних відчуттів. Вона вимагає відновлення. Після неї немає набряків, тривалих почервонінь, гематом. Процедура проводиться без костюма і тому дозволяє лікарю бачити проблемні зони (вени, родимки, судини) та обходити їх.

STARVAC DXSMART має 40 вбудованих програм у тому числі і по корекції фігури, а інновація система Stretching Cellulaire®- є єдиною технологією у світі, яка дозволяє сформувати подвійну складку та ефективно опрацювати тканини на всіх рівнях (жирові клітини (адипоцити), волокна колагену та еластину) , Фібробласти).