Наші фахівці мають розширену практику і знання різних видів масажу

Запис на процедуру

є питання?

напишить нам у меседжер

Класичні масажі

ДІЮЧІ АКЦІЇ

апаратний преміум масаж starvac

ДІЮЧІ АКЦІЇ

 • Тестова процедура (знайомство з апаратом) 500

  30 хв

 • АТІЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА (Живіт, Боки, Стегна Сідниці) 650

  40 хв

 • Все тіло 900

  60 хв

 • Обличчя та Шія (зморшки, тонус, детоксикація) 650

  40 хв

Переваги апаратного преміум масажа на апараті Starvac DXSmart

Один сеанс масажу на апараті нового покоління Starvac DX Smart у центрі краси Viridiann можна порівняти з кількома сеансами ручного масажу. Вже за одну процедуру відбувається стимуляція жирових клітин та активізація природного спалювання жиру навіть у найстійкіших до дієт та фізичних навантажень зон.

Для проведення процедур ми використовуємо косметичні засоби, розроблені спеціально під апаратні методики STARVAC. До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Ці компоненти впливають не тільки на шкіру, а й на підшкірно-жирову клітковину, що дозволяє досягати максимального ефекту.

Апарат нового покоління STARVAC DXSMART ефективно усуває жирові відкладення, прибирає в’ялість шкіри та приводить у тонус м’язи тіла. Процедури на даному апараті чудово моделюють контури обличчя та тіла, а також ліквідує целюліт. Він проводить мікростимуляцію судинної та лімфатичної систем, виводить токсини без пошкодження шкірного покриву, підвищує еластичність сполучних тканин.

STARVAC DXSMART має 40 вбудованих програм естетичного спрямування, спортивної медицини, класичної фізіотерапії, SPA протоколів.

Інновація система Stretching Cellulaire®, яка розроблена компанією STARVAC на основі наукових досліджень, є, на сьогоднішній день, єдиною технологією у світі, яка дозволяє сформувати подвійну складку та ефективно опрацювати тканини на всіх рівнях (жирові клітини (адипоцити), волокна колагену та еластину, фібробласти).

 

Завдяки вакуумно-роликовому масажу на Starvac DXSmart досягаються такі високі результати:

 1. Значно скорочується прояв целюліту
 2. Прискорюється кровообіг і лімфовідтікання
 3. Поліпшується рельєф шкіри
 4. Поліпшується тонус шкіри
 5. Знімаються м’язові спазми
 6. Формуються витончені контури тіла
 7. Шкіра обличчя стає більш сяючою та зволоженою, йдуть дрібні зморшки.
 8. Підвищується імунітет

 

Як проходить антицелюлітна процедура:

 • починається з опрацювання основних лімфовузлів та лімфострумів
 • потім змінюються вакуумні насадки та глибоко розминається підшкірно-жирова клітковина, а також розігріваються тканини.
 • запускається знищення жирових відкладень та формування красивих, підтягнутих контурів.
 • вплив відбувається як статично, у певних зонах, і динамічно, по масажним лініях.
 • Лімфодренаж за допомогою роликової насадки посилює ефект вакуумного масажу. Він прискорює мікроциркуляцію в тканинах та сприяє виведенню зайвої рідини.

 

Скільки триває процедура:

 • середній час процедури – 30-40 хвилин
 • в основному залежить від стану шкіри та виборі для неї індивідуальної програми

Класичні ручні масажі

Класичний ручний масаж – це процедура, під час якої масажист застосовує різні техніки масажу для розслаблення і покращення здоров’я клієнтів.

Ось декілька переваг класичного ручного масажу для клієнтів:

1. Зменшення болю та стресу: Ручний масаж допомагає збільшити рівень гормонів, таких як серотонін та ендорфіни, що зменшують біль та стресову реакцію організму.

2. Покращення кровообігу: Ручний масаж допомагає розширити кровоносні судини, що збільшує кровообіг та покращує подачу кисню та поживних речовин до всіх органів тіла.

3. Зменшення запалення: Ручний масаж допомагає розслабити м’язи та зняти напругу, що дозволяє зменшити запалення у тканинах і зменшує ризик травми.

4. Зміцнення імунної системи: Ручний масаж сприяє покращенню циркуляції крові, що допомагає зміцнити імунну систему і зменшує ризик захворювання.

5. Покращення сну: Ручний масаж допомагає знизити рівень стресу і тривожності, що дозволяє покращити якість сну.

6. Покращення тонусу м’язів: Ручний масаж допомагає покращити кровообіг, що дозволяє підвищити тонус м’язів та їх функціональну готовність до навантажень.

7. Покращення рухової активності і гнучкості: Ручний масаж допомагає відновити рухову активність та гнучкість м’язів, що може бути корисним після травм або періодів пасивного способу життя.

Враховуючи перелічені переваги ручного масажу, можна зробити висновок про його корисність і необхідність для здоров’я та добробуту клієнтів.

Протипоказання

онкологія; гострі інфекційні захворювання; серцево-судинні захворювання; гнійні запалення та висипання на шкірі; захворювання сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем; вагітність та післяпологовий період 3 місяці

Показання для проведення класичного масажу

Призначений людям, які мають проблеми із хребтом; перебувають у стресової ситуації у зв'язку з роботою; відчувають постійні перепади настрою та страждають від емоційної нестабільності

Періодичність проведення

Найпростіша програма може, наприклад, включати 10 сеансів легкого масажу, виконуваного через день із профілактичною метою. Після закінчення серії рекомендується зробити перерву кілька тижнів, після чого повторити комплекс.

Запис на процедуру

Дякуємо за запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом, щоб підтвердити час візиту.