MENU

АКЦІЯ

800
650
 • АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА (стегна, ягодиці, живіт, боки)
TOP

Один сеанс масажу на апараті нового покоління Starvac DX Smart у центрі краси Viridiann можна порівняти з кількома сеансами ручного масажу. Вже за одну процедуру відбувається стимуляція жирових клітин та активізація природного спалювання жиру навіть у найстійкіших до дієт та фізичних навантажень зон.

при покупці курсу 10 масажів діє спеціальна ціна

8000
6000
 • КУРС 10 МАСАЖІВ - АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА (стегна, ягодиці, живіт, боки)
TOP

Для проведення процедур ми використовуємо косметичні засоби, розроблені спеціально під апаратні методики STARVAC.

До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Ці компоненти впливають не тільки на шкіру, а й на підшкірно-жирову клітковину, що дозволяє досягати максимального ефекту.

STARVAC DXSMART - ЦЕ ЕНДЕРМОЛОГІЧНА СИСТЕМА ПРЕМІУМ КЛАСУ, ЩО ПРОПОНУЄ ДІЇ У ТРЬОХ ВИМІРАХ

Завдяки новим технологіям, які втілені в цьому апараті та за допомогою нових маніпул EVO3D та EVOSpheres, а також спеціально розробленим професійно активним інгредієнтам ЧАС на проведення процедури зменшено, а ЕФЕКТ став у кілька разів кращим.

Процедура відбувається без неприємних відчуттів. Вона вимагає відновлення. Після неї немає набряків, тривалих почервонінь, гематом. Процедура проводиться без костюма і тому дозволяє лікарю бачити проблемні зони (вени, родимки, судини) та обходити їх.

Апарат нового покоління STARVAC DXSMART ефективно усуває жирові відкладення, прибирає в’ялість шкіри та приводить у тонус м’язи тіла. Процедури на даному апараті чудово моделюють контури обличчя та тіла, а також ліквідує целюліт. Він проводить мікростимуляцію судинної та лімфатичної систем, виводить токсини без пошкодження шкірного покриву, підвищує еластичність сполучних тканин.

STARVAC DXSMART має 40 вбудованих програм естетичного спрямування, спортивної медицини, класичної фізіотерапії, SPA протоколів.

Інновація система Stretching Cellulaire®, яка розроблена компанією STARVAC на основі наукових досліджень, є, на сьогоднішній день, єдиною технологією у світі, яка дозволяє сформувати подвійну складку та ефективно опрацювати тканини на всіх рівнях (жирові клітини (адипоцити), волокна колагену та еластину, фібробласти).

ціни на процедури

Апарат має кілька запатентованих насадок, які враховують анатомічні особливості тіла, що дозволяє проводити кожен етап масажу максимально безпечно та ефективно, забезпечуючи глибокий дренаж.

РОЗРОБКИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

EVO3D – унікальна дія трьох роликів із шістьма лопатями та зміщеним центром, що формує подвійну складку (це вдвічі ефективніше, ніж PALPER-ROULER). Завдяки цьому забезпечується дія відразу у трьох напрямках:

 • детоксикація та ліполіз,
 • венозний та лімфатичний дренаж,
 • тонізація та ліфтинг шкіри.

Маніпула EVO3D обладнана запатентованою насадкою DNP (Double Negative Pressure – подвійний негативний тиск). Це дуже важливо для подвійного впливу – поверхневого та глибинного.

Унікальна дія 3 роликів певного діаметру дає більш широке і м’яке захоплення тканин, що гарантує ефективний і безболісний догляд для будь-якого типу шкіри, включаючи найчутливішу.

EVOSPHERES – ЦЕ ІННОВАЦІЙНІ ЗАПАТЕНТОВАНІ МАНІПУЛИ ДВІЙНОЇ ДІЇ.

Запис на процедуру

За допомогою їх проводять глибокий лімфодренаж та розминання жирової тканини під час однієї процедури. Завдяки такому поєднанню, маніпули зменшують обсяг жирових клітин, збільшують ефективність терапії фіброзного целюліту та утворення колагену, еластину, сполучної тканини.

Кожна маніпула оснащена регулюванням інтенсивності вакууму, що дозволяє фахівцю не відволікатися від клієнта та налаштовувати індивідуальний режим у процесі процедури.

Унікальність даної технології полягає у делікатній круговій дії, що створює багаторівневу тканинну складку. Це стимулює природне спалювання підшкірно-жирової клітковини, зменшення розмірів та підвищення еластичності шкіри.

Ця безпрецедентна технологія стимуляції активує природні процеси на глибинному клітинному рівні.

За допомогою маніпул EVOSPHERE лікар забезпечує постійний візуальний контроль за обробкою складок.

Підготовка до процедури:

 • за дві години до сеансу утримайтеся від їди;
 • за 30-40 хвилин випийте 0,5 л. води.

Як проходить антицелюлітна процедура:

 • починається з опрацювання основних лімфовузлів та лімфострумів
 • потім змінюються вакуумні насадки та глибоко розминається підшкірно-жирова клітковина, а також розігріваються тканини.
 • запускається знищення жирових відкладень та формування красивих, підтягнутих контурів.
 • вплив відбувається як статично, у певних зонах, і динамічно, по масажним лініях.
 • Лімфодренаж за допомогою роликової насадки посилює ефект вакуумного масажу. Він прискорює мікроциркуляцію в тканинах та сприяє виведенню зайвої рідини.

Скільки триває процедура:

 • середній час процедури – 30-40 хвилин
 • в основному залежить від стану шкіри та виборі для неї індивідуальної програми

Скільки знадобиться процедур:      

 • Для корекції фігури перші дві процедури спрямовані на зняття набряклості і потім спеціаліст може побачити реальні проблемні зони і визначити кількість. Це може бути 3, 5, 7 чи 10 процедур.

Завдяки вакуумно-роликовому масажу на Starvac DXSmart досягаються такі високі результати:

 1. Значно скорочується прояв целюліту
 2. Прискорюється кровообіг і лімфовідтікання
 3. Поліпшується рельєф шкіри
 4. Поліпшується тонус шкіри
 5. Знімаються м’язові спазми
 6. Формуються витончені контури тіла
 7. Шкіра обличчя стає більш сяючою та зволоженою, йдуть дрібні зморшки.
 8. Підвищується імунітет

Протипоказання:

 1. онкологічні захворювання
 2. цукровий діабет
 3. тромбофлебіт
 4. варикоз
 5. захворювання серцево-судинної системи
 6. гіпертонія
 7. вагітність та лактація
 8. менструація
 9. гостра стадія хронічних захворювань.

Записатися на масаж