MENU

ННОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІД STARVAK

Неестетичні «горбки» та «впадини», які з’являються в результаті механічної деформації шкіри через гіпертрофію поверхневих жирових клітин або набряку жирових часточок називають целюлітом.

ЯК БОРОТИСЯ З ЦЕЛЮЛІТОМ?

Ця проблема часто властива навіть худим жінкам при порушенні кровообігу в жировій тканині та затримці у ній рідини. Так як целюліт є великою проблемою для жінок, постає питання: «як же з ним боротися і перемогти?» Хоча на ринку дуже багато пропозицій, але найефективнішим методом боротьби з ним залишається антицелюлітний масаж на апараті Starvac DXSmart.

Вартість процедури антицелюлітного масажу на апараті Starvac DXSmart – від 400 грн. Тривалість процедури близько 30 хвилин.

Механічна стимуляція тканин за допомогою нових запатентованих маніпул EVO3D та EVOSPHERE набагато ефективніша, ніж ручний масаж і не порівнянна з жодною іншою технікою. Цей масаж надає глибокий стимулюючий фізіологічний вплив на активність тканин на клітинному рівні, крово- та лімфообіг. Прискорюються процеси розщеплення жирів, утилізації токсинів та продуктів метаболізму, стимулюється виробництво колагену та еластину.

Почуття тяжкості в ногах та целюліт є результатом порушення кровообігу та лімфотоку. Нова методика відновлює та стимулює кровотік та циркуляцію лімфи. З першого сеансу зникає важкість у ногах, поступово йде ефект «апельсинової кірки», тканини набувають пружності, силует покращується.

Апаратний вакуумний масаж на апараті Старвак має ефект пілінгу: м’яко відлущує верхній шар епідермісу. Після чого на шкіру може наноситися косметика, що доглядає. Таким чином, ефективний антицелюлітний масаж дозволяє провести комплексне відновлення пружності шкіри.

Після процедур антицелюлітного масажу на Starvac DXSmart ви отримаєте наступні результати:

  • Позбавлення зайвих сантиметрів в оброблюваній зоні.
  • Поліпшення кровообігу та лімфотоку.
  • Зменшення целюліту.
  • Прискорення метаболізму.
  • Розслаблення м’язів, усунення спазмів.

На апараті нового покоління Starvac DXSmart наші лікарі в центрі краси Viridiann проводять різні процедури корекції фігури, а також ефективно борються з зморшками і призводять в тонус шкіру обличчя.

 Записуйтесь до нас на процедури та будьте здорові та красиві.