MENU

З віком активність фібробластів, що виробляють колаген та еластин, слабшає. Шкіра стоншується, втрачає пружність, тонус, з’являються зморшки.

МЕТОДИКА STRETCHING CELLULAIRE®

застосовувана на апараті Starvac DXSmart є ексклюзивною методикою для корекції вікових змін шкіри. Пульсуючий масаж, що виконується запатентованими маніпулами NEOLIFT і NEOCUP, викликає реакцію у відповідь фібробластів. Активізується відтворення здорового колагену та еластину. Завдяки стимуляції вено та лімфотоку, методика STRETCHING CELLULAIRE® сприяє насиченню тканин киснем, покращенню живлення клітин, полегшує виведення токсинів. В результаті – пружна, щільна та еластична шкіра. Зморшки зникають, покращується колір обличчя. Технології Starvac дають винятковий ефект при синергічному використанні з косметичними засобами, спеціально розробленими для методик Pressodynamie та Stretching cellulaire.

Вартість процедури вакуумного масажу обличчя на апараті Starvac DXSmart – від 350 грн. Тривалість процедури близько 20 хвилин. Протипоказаннями є захворювання шкіри чи сильне акне.

Процедура вакуумного масажу обличчя на апараті СТАРВАК DXSmart у центрі краси Viridiann сприяє збільшенню кровотоку та посиленню обміну речовин. Результатом процедури стане закономірне покращення стану шкіри обличчя. При цьому процедура вакуумного масажу лиця має мінімальну кількість протипоказань, діє делікатно та м’яко. Особливістю даної процедури є те, що вона дає можливість зруйнувати жирові утворення під шкірою абсолютно безболісно, а також налагодити лімфовідтікання. Внаслідок чого значно знижується будь-яка набряклість, зменшуються жирові відкладення та виводяться токсини.

Процедура вакуумного масажу на апараті Starvac DXSmart ідеально підходить для будь-якого стану та типу шкіри (крім сильного Акне).

ПРОЦЕДУРИ НА ОБЛИЧЧІ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ НА АПАРАТІ STARVAC DXSMART:

  • Антивіковий догляд.
  • Спеціальна обробка звичайних та мімічних зморшок.
  • Підтяжка і зміцнення для відновлення молодості та здоров’я, що світиться.
  • Лімфодренаж усього обличчя.

ВАКУУМНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ПРОВОДИТЬСЯ В КІЛЬКА ЕТАПІВ:

  1. очищення шкіри обличчя спеціальним тоніком для видалення залишків косметичних засобів, шкірного жиру та різноманітних забруднень.
  2. нанесення спеціального масажного крему або сироватки для покращення ковзання спеціальних насадок апарату
  3. міняючи насадки та вибираючи спеціальний режим, лікар проводить процедуру в залежності від проблеми (робота зі зморшками, тонус, детоксикація)

ЗАПИС ДО ПРОЦЕДУР

Вакуумний масаж можна успішно поєднувати з різними косметичними процедурами, наприклад:

Ефект після процедури вакуумного масажу обличчя на апараті Starvac DXSmart:

  1. стимуляція та регенерація шкіри
  2. значне поліпшення циркуляції крові та лімфи
  3. значне підвищення метаболізму у тканинах шкіри

На апараті нового покоління Starvac DXSmart наші лікарі в центрі краси Viridiann проводять різні процедури корекції фігури, приведення м’язів у тонус, а також ефективно борються з целюлітом.

 Записуйтесь до нас на процедури та будьте здорові та красиві.