МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ ШКІРИ ГОЛОВИ

Мікрострумова терапія шкіри голови проводиться на апараті Bio Ultimate Platinum США. Мікрострумова терапія шкіри голови – один із фізіотерапевтичних методів лікування волосся та шкіри голови за допомогою низькочастотних імпульсів електричного струму. Поліпшення стану волосся після курсу процедур досягається за рахунок розширення кровоносних судин, посилення крово- та лімфотоку, насичення тканин киснем та активізації обмінних процесів у клітинах шкіри голови.

Тобто, відбувається поліпшення стану тканин волосистої частини голови, що сприятливо впливає на харчування волосяних фолікул.

 Мікроструми делікатно та безболісно впливають на шкіру та підшкірну клітковину, змінюють електричний потенціал клітинних мембран та пробуджують клітини до інтенсивної діяльності. Активізується обмін речовин, збільшується транспорт амінокислот та зростає синтез ДНК, білків, ліпідів та інших важливих речовин. Мікроструми покращують кровообіг, що благотворно впливає на ріст волосся.

У центрі краси “Viridiann” досвідчені лікарі-косметологи підбирають для кожного пацієнта індивідуальний графік процедур залежно від стану шкіри та спектру проблем.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни”