АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

омолоджуючі та лікувальні процедури, що здійснюються кваліфікованими лікарями-дерматокосметологами за допомогою спеціальної апаратури. По суті, рідна сестра апаратної фізіотерапії, яка використовується в медицині протягом десятиліть.

Запис на процедуру

Диодная лазерная эпиляция скидки в салоны красоты Киев

У косметологів сьогодні великий вибір апаратних методик, які можуть зробити шкіру та тіло бездоганним та красивим. Скільки процедур потрібно для вирішення естетичних проблем вирішує лікар косметолог після всебічного обстеження шкіри, показань та протипоказань до апаратних процедур та типу процедури.

Різні види процедур допомагають вирішити комплекс проблем шкіри, починаючи від вікових змін, закінчуючи пігментними плямами та дефектами шкіри, здатні уповільнити процеси старіння, повернути шкірі молодість красу здоровий колір. Апаратні процедури:

  • усувають зморшки, будь-якого ступеня, складки, заломи шкіри;
  • усувають сильну пігментацію, пігментні плями, ластовиння;
  • ефективно видаляють прояви розації та куперозу;
  • підвищують пружність, тонус та еластичність шкіри;
  • ефективно вирішують проблему акне, вугрів, чорних крапок, постакне, небажаного волосся, надмірної ваги тощо;
  • покращують, вирівнюють колір та тон шкіри;
  • позбавляють від шрамів, целюліту, розтяжок;
  • підвищують еластичність, тонус шкіри, прибирають птоз та млявість.
фото ултразвук оборудование

Головна особливість цього напряму – висока ефективність, що набагато перевищує результат використання найдорожчих кремів. Крем, сироватка або маска, хоч би якими якісними вони не були, працюють лише на самій поверхні шкіри, тоді як методи апаратної косметології спрямовані на глибокі шари шкіри та підшкірної клітковини.

Ефект апаратних процедур помітний практично відразу, навіть якщо показаний курс з декількох сеансів. Але головна причина все більшої популярності апаратної косметології – це найширший спектр застосування. Здається, немає такої проблеми шкіри чи фігури, яку вона може вирішити. Омолодження, корекція силуету, порятунок від розтяжок, целюліту або шрамів, вікові проблеми шкіри обличчя можна легко вирішити за допомогою вакуумно-роликового масажу на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart. У центрі краси Viridiann для кожного випадку знайдеться власна процедура.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

Запис на процедуру

є питання?

напишить нам у меседжер

© Центр краси «Viridiann»

Конктакти