ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТОЮ

Процедура збільшення губ у центрі краси Viridiann залишається у тренді і користуватиметься великою популярністю ще довгий час. Адже це не лише модно та стильно, а також це гарний спосіб підкреслити свою індивідуальність.

Для процедури збільшення губ використовуються спеціальні препарати, у складі яких є гіалуронова кислота. Це природна для організму речовина, яка відповідає за еластичність поверхні шкіри. Воно практично не має протипоказань, алергічних реакцій та має мінімальний період реабілітації. При цьому ефект зберігається надовго, а губи одразу отримують бажаний об’єм.

АКЦІЙНА ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ – ВІД 3500 ГРН

Показання до процедури

Якщо Ви давно хотіли збільшити розмір або форму ваших губ, але боялися хірургічних втручань, ін’єкції гіалуронової кислоти стануть ідеальним рішенням. Також ця процедура буде корисна людям різного віку та статі, а також тим, у кого:

 • слабо виражений об’єм;
 • немає чіткого контуру;
 • асиметричні пропорції чи неправильна форма;
 • вікові дефекти (провисання тканин, поява зморшок);
 • поганий стан шкіри.

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ З ДОКТОРОМ

Перед процедурою збільшення губ необхідно пройти консультацію з лікарем-косметологом. Наші лікарі з’ясують бажаний результат, проконсультують з питань підготовки до процедури та її проведення, а також реабілітаційному періоді.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Для збільшення губ за допомогою препаратів, що містять гіалуронову кислоту, використовуються спеціальні наповнювачі-філери. Вони вводяться за допомогою найтонших голок або спеціальних канюлів і розподіляються у тканинах. Губи відразу ж отримують бажаний об’єм, а вплив гіалуронової кислоти запускає вироблення природного колагену та еластину.

Для збільшення губ або зміни їх форми вводять велику кількість філерів у куточки верхньої або нижньої губи.

З кожним уколом упорскується певна доза препарату (приблизно від 0,5 до 2 мл). Після проведення процедури косметолог проводить легкий масаж губ, що дозволяє гелю рівномірно розподілитись. Загалом процедура займає 20-30 хвилин, а після втручання можна відразу ж повертатися до звичного життя, дотримуючись порад наших лікарів.

РЕЗУЛЬТАТИ І РЕАБІЛІТАЦІЯ

Зазвичай загальне самопочуття клієнтів після процедури не змінюється, а результат одразу видно. Після процедури буде невеликий відтік, тому губи будуть здаватися більшими, ніж планувалося. Цей ефект природно короткочасний і через 1-3 дні повністю зникне і губи стануть трохи меншими, прийнявши запланований обсяг. Можна застосовувати холодні компреси, щоб швидше зняти набряклість із губ.

Щоб уникнути ускладнень необхідно дотримуватися кількох важливих правил:

 • не вживати їжу та рідини протягом трьох годин після процедури;
 • не користуватися декоративною косметикою та зволожуючими кремами до повного загоєння проколів;
 • на кілька днів відмовитися від вживання надмірно гарячої їжі та їжі у громадському харчуванні;
 • не відвідувати громадські басейни, відмовитися від походів у лазні, сауни та солярії;
 • не вживати алкоголь та сигарети як мінімум 14 днів;
 • не піддаватися різким перепадам температури;
 • деякий час не відвідувати тренажерні зали, уникати фізичних навантажень;
 • не виконувати косметологічні та стоматологічні процедури.

Заборони діють від 2 до 20 днів, всі терміни обумовлюються з лікарем індивідуально. Пам’ятайте, що нехтувати цими запобіжними заходами не варто!

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЦЕДУР ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 1. наявність алергічних реакцій деякі препарати (обговорюється під час консультації з лікарем);
 2. при вагітності та в період лактації;
 3. наявності аутоімунних чи онкологічних захворювань;
 4. загострення хронічних хвороб;
 5. інфекції лор-органів;
 6. карієс та пародонтоз;
 7. розлади роботи серцево-судинної або ендокринної системи;
 8. наявність дерматологічних проблем у зоні впливу.

Крім того, процедуру не виконуватимуть пацієнтам, які проходять період реабілітації після іншої косметологічної маніпуляції, особливо після пластики, глибокого пілінгу та шліфування шкіри. У період менструації варто відмовитися від відвідування косметолога до поліпшення самопочуття.

МОЖЛИВІ ПОБОЧНІ ЕФЕКТИ

На щастя, гіалуронова кислота, яка переважно застосовується для філерів, не має серйозних негативних наслідків. До стандартних побічних ефектів процедури відносять:

 • набряклість,
 • поява синців у місцях проколів,
 • легкий біль та дискомфорт,
 • почервоніння,
 • відчуття «вузликів» під шкірою.

Всі ці явища мають короткочасний характер і проходять через 5-7 днів після маніпуляцій. Однак якщо вони не зникають і викликають серйозний дискомфорт, необхідно вирушити до лікаря косметолога.

 • Є наслідки, які вирішує лікар за допомогою коригуючої процедури:
 • виражена асиметрія губ,
 • наявність щільних та великих шишок,
 • поплив контур,
 • фіброз.

Якщо у вас будуть схожі наслідки, не варто засмучуватися. Адже, на відміну від пластичних операцій, контурна корекція за допомогою філерів легко нівелюється. Фахівець може легко видалити надмірну кількість речовини, виправити симетрію та позбутися ущільнень.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

Основними перевагами збільшення губ за допомогою філерів є:

 1. легкість та швидкість маніпуляцій,
 2. відсутність серйозних ускладнень,
 3. можливість корекції,
 4. швидкий період реабілітації,
 5. тривалий результат.

До недоліків можна віднести великий список обмежень у період реабілітації та тимчасовий ефект

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Вартість складається з обраної методики та використовуваних препаратів. Всі ці нюанси обговорюються на попередній консультації з лікарем, який допоможе підібрати оптимальний варіант, виходячи з бажаного результату та бюджету клієнта. Деякі вважають за краще збільшувати тільки верхню губу, тому що розмір нижньої їх повністю влаштовує. До того ж процедура може бути спрямована не тільки на розмір: комусь потрібна корекція дефектів, можливість підняти куточки, що опустилися з віком.

Щоб записатись на консультацію та процедуру зі збільшення губ у Києві, Ви можете зателефонувати до центру краси Viridiann за номером телефону 096 151-0-151

або скористайтесь зручною формою on-line заявки

Також центр краси Viridiann пропонує багато інших процедур, спрямованих на корекцію фігури, наприклад, вакуумно-роликовий масаж на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart. Результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.