ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ЛИЦЯ ВАЖЛИВІШИЙ ЕЛЕМЕНТ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ ЗДОРОВ'Я ШКІРИ

Професійний догляд за шкірою обличчя завжди має на увазі комплексний підхід. Саме тому ми рекомендуємо проводити доглядові процедури, що проводяться курсами, щоб результат був дійсно помітним і тримався протягом тривалого часу.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

Доглядові процедури для обличчя є найважливішою складовою краси та молодості шкіри. І навіть якщо ви від природи обдаровані прекрасною шкірою без найменшої вади, рано чи пізно подібна досконалість все одно потребуватиме додаткового догляду.

Можливості сучасної косметології дуже різноманітні, тому ви можете підібрати догляд, який підходить саме вам. Шкіра кожної людини неповторна, як і вона сама, тому перш за все, рекомендуємо вам пройти консультацію у досвідченого косметолога в нашому салоні.

У вашої шкіри можуть бути проблеми, які виникають через неправильний догляд, але при цьому досить складно відразу визначити, чого саме їй не вистачає. У вас може бути акне і жирний блиск, однак, сама шкіра виявиться пересушеною, так само ви можете намагатися позбавитися естетичної проблеми, але «працювати» потрібно насправді з причиною, а не з явищем.

У центрі краси Viridiann пропонується поєднувати доглядові процедури з апаратними методиками, наприклад, з вакуумно-роликовим масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart, і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.