Вугрова хвороба (АКНЕ) – це хронічне захворювання, яке починається із закупорки сальних проток у підлітковому віці. Фахівці рекомендують приділяти особливу увагу дітям віком від 10 до 17 років. Саме в цьому віці на обличчі, в області носа та щік, а також підборіддя з’являються чорні цятки, дрібні «прищики». Помилково вважати, що це пройде із віком.

 Якщо вчасно не звернутися до фахівців і не зробити процедури, а також не налагодити правильний догляд, запальний процес може перерости в хронічну вугрову хворобу. Дуже важливо зрозуміти, що при неправильному та несвоєчасному лікуванні на місці запалених елементів розвиваються елементи постакне, можуть з’явитися шрами на шкірі. Щоб потім позбутися їх, необхідно буде витратити багато часу та коштів.

Наші лікарі при лікуванні Акне використовують професійну косметичну лінійку Nelly De Vuyst. Для підвищення ефективності може застосовуватися лазерна косметологія.

Nelly De Vuyst® Bio Medical – перша колекція професійних засобів, розроблена дерматологами для жирної та вугрової шкіри, без вмісту агресивних хімічних інгредієнтів. Вся продукція сертифікована COSMOS Organic by Ecocert Greenlife.

Дія професійних препаратів та засобів для домашнього догляду спрямована на лікування папул, пустул, надлишку себуму, вугрового висипу, шрамів від вугрового висипу та запобігання рецидиву симптомів акне.

Формула засобів медичної лінії Nelly De Vuyst® Bio Medical базується на новому поколінні мікрокапсуляції інгредієнтів. Вони забезпечують чудову абсорбцію інгредієнтів, ідеальну біосумісність із клітинами шкіри, надають миттєвий та довгостроковий результат для пацієнтів.

Органік інгредієнти препаратів є матеріалами 100% природного походження із сировини органічного сільського господарства, вирощеної без використання хімічних добрив, пестицидів та гербіцидів.

Препарати антиакне колекції Nelly De Vuyst® Bio Medical є гіпоалергенними, не тестуються на тваринах, належать до категорії веган. Завдяки запатентованому методу обробки молекул the Diadermic MethodТМ, молекули активних інгредієнтів, сертифіковані COSMOS® та Ecocert®, в лабораторних умовах зменшуються до розміру наночастинок, інкапсулюються в рослинні та біоміметичні мікросфери, що в результаті інтеграції забезпечують чудову абсорбцію інгредієнтів в шкіру.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Проведення процедури дозволяє зберегти цілісність мікробіому, відновити фізіологічний рівень рН, прибрати блиск у Т-зоні, вирівняти рельєф та колір шкіри, відновити секрецію сальних та потових залоз, зменшити гіперкератоз, присушити запальні елементи.

Запис на процедури

ОЧИЩЕННЯ

Очищаємо шкіру та видаляємо макіяж за допомогою міцелярної піни Micellar Foam BioAcne, що не містить сульфати. Масажними рухами наносимо засіб на вологу шкіру, емульгуємо. Змиваємо чистою водою, уникаючи області навколо очей. При стійкому макіяжі повторюємо процедуру.

ГЛИБОКЕ ОЧИЩЕННЯ

На вологу шкіру наносимо масажними рухами гель Cleansing Gel BioAcne, що очищає. Вже через 30 днів активного застосування засобу кількість папул, пустул та комедонів помітно зменшується, а колір обличчя стає свіжим та сяючим чистотою.

ПІЛІНГ

Для відновлення pH балансу шкіри наносимо Toner BioAcne, що не містить спирту. Розпорошуємо тонер на шкіру обличчя та шиї або наносимо за допомогою ватного спонжу.

На шкіру обличчя наносимо пілінг AHA Peel BioAcne за допомогою кисті, залишаємо на 5-10 хвилин. Заспокійлива дія екстракту алое віра вирівнює текстуру шкіри.

НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ ПІЛІНГУ

Наносимо нейтралізатор Neutralizer за допомогою ватного диска на лоб, ніс, підборіддя та щоки, уникаючи зону навколо очей та губ. Час дії 5-10 хвилин. Ретельно змиваємо водою.

СИРОВАТКА

Локально за допомогою ватної палички наносимо сироватку Serum BioAcne. Активні інгредієнти препарату видаляють надлишки себуму, глибоко очищають пори, знімають почервоніння та подразнення.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Не видаляючи сироватку, наносимо зволожуючий гель Purifying Gel BioAcne, що очищає, і виконуємо легкий масаж обличчя.

МАСКА

Після вбирання гелю наносимо маску Mask BioAcne, залишаємо на 10 хвилин. Після повного підсихання розм’якшуємо маску за допомогою Toner BioAcne (3 спреї) та змиваємо водою.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ОКОЛО ОЧЕЙ

Для відновлення pH балансу шкіри розпорошуємо або наносимо за допомогою ватного спонжу Toner BioAcne на шкіру обличчя, шиї, області декольте.

На область повік та губ наносимо зволожуючий гель Gel Contour BioTense

ЗАХИСТ І ЗВОЛОЖЕННЯ

Наносимо повторно гель Purifying Gel BioAcne (за бажанням) вбиваючими рухами наносимо мінеральний крем SPF30 Mineral BioTense.

Для закріплення результату та лікування акне центр краси Viridiann призначає домашній догляд препаратами медичної лінії космецевтики BioAcne, що включає очищення шкіри, тонізацію та лікування активними компонентами. Дуже хороші результати показує поєднання вищезгаданих процедур із лазерним лікуванням Акне.