Літні знижки!

Не втрачайте можливість!

обирайте найкращий німецький лазер Asclepion і позбудьтеся 80% волосся всього за три процедури

вибирайте найкращий німецький лазер Asclepion і позбудьтеся 80% волосся всього за три процедури

Запис на процедуру

Запис на лазерну епіляцію

Три основні переваги лазерної епіляції на німецькому лазері ASCLEPION

01

Гігієна та безпека завдяки німецькій якості

Ви замислювалися як обробляється маніпула лазерного апарата після попереднього клієнта? Страшно подумати які хвороби Вам можуть передати! Наша маніпула обмотується одноразовою індивідуальною плівкою, що є гарантією безпеки та може використовуватись тільки на дорогих апаратах без втрати якості процедури. Ми бережемо Ваше здоров'я і це коштує Ваших грошей!

02

Мінімальний час процедури

Нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікул. В результаті всього за три процедури Ви позбавляєтеся від 80% непотрібного волосся, отримуєте найкращий результат і заощаджуєте гроші! Також завдяки технології значно скорочується час проведення процедури лазерної епіляції!

03

Здорова шкіра без опіків

Нова технологія охолодження шкіри робить процедуру лазерної епіляції абсолютно комфортною та безболісною, включая епіляцію зони бікіні. А для найчутливіших пацієнтів є абсолютно безболісний режим SMOOTH

Акційні ціни для нових клієнтів

Популярні процедури

  • лазерне видалення волосся на обличчі
  • епіляція зони бікіні, глубоке бікіні
  • лазерна епіляція рук
  • лазерна епіляція ноги повністтю

Підготовка до лазерної епіляції

  • За 2 тижні до лазерної епіляції, в зонах проведення процедури, не можна позбавлятися волосся за допомогою шугарингу і воскової депіляції, забороняється використання епілятора в домашніх умовах. Видаляти волосся рекомендовано лише за допомогою бритви.
  • За 6-12 годин до процедури необхідно видалити волосся, використовуючи станок для бритв. Довжина волосків над шкірою повинна бути не більше 1 мм.
  • Підготовка до лазерної епіляції зони верхньої губи зазвичай відбувається безпосередньо перед проведенням процедури у клініці.
  • Перед візитом на сеанс лазерної епіляції необхідно змити косметичні та спиртовмісні засоби (дезодоранти) з ділянок, на яких буде проведено процедуру.
  • за 2 тижні до процедури не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що належать до фторхінолонів.

Наші переваги

Досвідчений персонал

наші фахівці мають широкий досвід у проведенні лазерної епіляції та гарантують безпеку та кваліфіковане обслуговування.

Індивідуальний підхід

ми розуміємо, що кожна людина унікальна, тому ми надаємо консультацію, де враховуємо ваші побажання та особливості, щоб забезпечити найкращий результат

Запис на процедуру

© Центр краси «Viridiann»

Конктакти