Акція на лазерну епиляцію

1500 грн
Ноги повніст'ю + Глубоке бікіні + Пахви
Записатися
1250 грн
Гомілки + Глубоке бікіні + Пахви
Записатися
1120 грн
Гомілки + Бікіні + Пахви
Записатися

Для проведення процедур лазерної епіляції ми використовуємо високотехнологічний лазерний апарат Asclepion the Epilab з високою швидкістю імпульсу, що робить процедуру максимально швидкою й ефективною! Це найбільш високошвидкісний діодний лазер на сучасному ринку. Завдяки частоті повтору імпульсів до 12 Гц значно скорочується час проведення процедури.

Двохвильовий імпульс (810 нм + 940 нм) – нова технологія ефективного й безпечного руйнування волосяних фолікулів, дозволена для застосування на всіх фототипах шкіри (I-VI) без порушення її структури. Лазер видаляє темне, русяве та світле волосся будь-якої товщини за рахунок довжини хвилі 940 нм, яка склерозує судини, що живлять фолікул. Система охолодження шкіри у пристрої Epilab вбудована в аплікатор. Контакт епідермісу з холодною металевою насадкою ефективний за рахунок високої теплопровідності (у 8 разів перевищує механізм на сапфіровій основі). Більше того, температура системи охолодження шкіри автоматично контролюється увесь час.

 • три зоны (ноги, пахви, повне бікіні) за 1350 грн
 • Бажаєте мати гладку шкіру і забути назавжди про врослі волоски та виснажливе гоління. Тоді вам до нас на лазерну епіляцію
 • РЕЗУЛЬТАТИ помітні вже після першої процедури
 • Для проведення процедур використовується високотехнологічний німецький лазер ASCLEPION the EPILAB, який відмінно працює з будь-яким кольором волосся, у тому числі зі світлим волоссям та засмаглою шкірою.
 • вибір безболісного режиму робить процедуру комфортною
 • Приємний бонус – Ціна фіксується на весь курс!
 • Ми також запропонуємо вам вигідні ціни на будь-які зони під ваш запит

Популярні процедури лазерної епіляції.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПАХВ
Тонка та ніжна шкіра під пахвами потребує особливого догляду. Використання бритви, воску, епілятора може спричинити подразнення та появу врослого волосся. Вартість – 250 грн.
ДЕТАЛЬНІШЕ
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ
Процедура, що користується найбільшим попитом у нашому салоні. Адже для жінок саме зона бікіні – одна з перших, на якій обов’язкове видалення волосся. Це справжній порятунок для сучасних жінок, тому що процедура займе не більше 10 хвилин, буде абсолютно безболісною та забезпечить тривалий результат. Вартість від 350 грн
ДЕТАЛЬНІШЕ

Небажане волосся на обличчі та тілі може впливати на наше самопочуття, соціальну взаємодію, що ми вдягаємо, нашу активність. Варіанти маскування чи видалення небажаного волосся різноманітні: вищипування, гоління, знебарвлення, використання кремів та епіляція (приладом, який видаляє декілька волосинок одночасно). Лазерний промінь повинен мати певну довжину хвилі та бути правильно відкаліброваним, щоб видалити волосину назавжди та мінімізувати пошкодження близьких тканин. Поза сумнівом, для досягнення цього завдання, лазерне обладнання мусить бути найвищої якості. Результативне видалення волосся передбачає, що на обробленій ділянці шкіри жодна волосина, яка знаходилася у фазі росту, не з’явиться знову.

Ціни на лазерну епіляцію

Обличчя

 • Бакенбарди 280

  15 хв

 • Верхня губа 220

  10 хв

 • Підборіддя 250

  10 хв

 • Щоки 200

  10 хв

 • Обличчя повністю 550

  20 хв

ШиЯ  ГРУДЬ  Пахви

 • Шия повністю 400

  15 хв

 • Зона декольте 330

  10 хв

 • Пахви 380

  15 хв

 • Грудь (жен/чол) 400/750

  10 хв

 • Ореоли молочних залоз 280

  10 хв

РУКИ  ЖИВІТ  СПіНА

 • Руки до ліктя 550

  20 хв

 • Руки повністю 800

  30 хв

 • Живот (жен/чол) 520/900

  25 хв

 • Біла лінія живота 280

  10 хв

 • Поперек 300

  20 хв

 • Спіна 1000

  30 хв

НОГИ

 • Коліна 160

  15 хв

 • Стегна 900

  20 хв

 • Гомілки 800

  15 хв

 • Ноги повністю 1400

  10 хв

Бікіні ягодиці

 • Лінія бікіні 600

  15 хв

 • Бікіні глибоке 700

  20 хв

 • Ягодиці 620

  20 хв

 • Міжягідна складка 350

  15 хв

Відмінність та переваги нашого діодного лазера:

 1. Найбільш безболісний і найбезпечніший метод видалення волосся на сертифікованому апараті Asclepion the Epilab;
 2. Промінь руйнівно діє безпосередньо на волосяну цибулинку, а не на саме волосся. Не буде неприємного запаху під час процедури;
 3. Для найчутливіших пацієнтів є абсолютно безболісний режим SMOOTH.
 4. Багатофункціональність апарату дає можливість ефективно використовувати його у косметології. У таких процедурах як, лазерне омолодження і лазерне лікування АКНЕ апарат показує чудові результати.
Лазерна епіляція обличчя
Лазерна епіляція обличчя є кращою альтернативою голінням або біоепіляції в порівнянні з процедурами на інших ділянках тіла, адже шкіра тут найбільше схильна до подразнення.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Показання для проведення процедури лазерної епіляції

Процедура лазерної епіляції підходить усім, хто мріє позбавитися назавжди від небажаного волосся на тілі або на обличчі. Лазерна епіляція буде найкращим вибором для забезпечення довгострокових результатів, особливо якщо:

 • у вас підвищена чутливість шкіри та видалення волосся іншими способами приносить гострі больові відчуття
 • схильність до вростання волосся
 • гіпертрихоз та гірсутизм

Вже після першого сеансу зникає від 15% до 40% небажаного волосся. Процес епіляції проходить швидко – тривалість сеансу залежить від площі ділянки, що обробляється. Оскільки лазерна епіляція руйнує волосяні фолікули, волосся в обробленій зоні більше не зростатиме.

 •  
ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НІГ
Ноги – одна з «найбагатших» на волосяний покрив зон на тілі. У чоловіків та жінок на ногах росте жорстке та темне волосся (особливо на гомілках), тому воно найбільш помітне неозброєним оком, що виглядає неестетично й навіть відразливо.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Підготовка до лазерної епіляції

Наше обладнання для лазерної епіляції

Фотоспециалиста 2 для страницы ЛЭ
Asclepion the EpiLab є імпульсним діодним лазером, використовується для видалення небажаного волосся, лікування акне, судинних патологій та омолодження шкіри. Меланін і кров поглинає значну частину лазерного випромінювання в діапазоні довжин хвиль, що випромінюється лазером, а навколишня шкіра поглинає зовсім небагато. Це руйнує цільові структури, одночасно захищаючи оточуючу шкіру.

Це легендарна німецька якість, яка відрізняється високою надійністю та робить процедуру абсолютно безпечною та ефективною.

Asclepion Laser Technologies розробили протоколи роботи на діодних лазерах, за допомогою яких можна працювати в літній період не боячись ускладнень. Існують невеликі обмеження щодо засмаги до та після процедури

Це найбільш високошвидкісний діодний лазер на ринку. Завдяки частоті повторень імпульсів до 12 Гц, значно скорочує час проведення процедури.

Как работает лазерная эпиляция в Киеве
 

Двохвильовий імпульс (810 нм + 940 нм) – нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікул, що дозволяє працювати на всіх фототипах (I-VI), не торкаючись структури шкіри. Видаляє темне, русяве та пушкове волосся будь-якої товщини за рахунок довжини хвилі 940 нм, яка склерозує судини, що живлять фолікулу.

Чи можна робити процедуру лазерної епіляції влітку?

Лазерная эпиляция подмышек

Звісно! Влітку ви можете пройти курс лазерної епіляції. Якщо у вас темна засмага, це може вплинути на здатність лазера впливати на волосяні фолікули, але сучасні лазерні системи досить ефективно використовуються для людей з темнішою шкірою. Але факт, про який слід пам’ятати і до якого слід ставитися дуже серйозно: не будьте на сонці і не засмагайте протягом 72 годин до і після процедури лазерної епіляції. Якщо ви будете на яскравому сонці протягом цього періоду часу, ви можете отримати опіки, рубці та пошкодження шкіри. Будьте обережні і тримайтеся подалі від променів, якщо у вас на порядку процедура лазерної епіляції і, будь ласка, використовуйте сонцезахисний крем!

Переваги лазерної епіляції

 1. Процедура не займає багато часу

Лазерна епіляція пахв проходить набагато швидше, ніж ви можете очікувати. Обробка пахв лазером або зони бікіні займає близько 15 хвилин, а для таких областей, як руки та ноги, лише 30-40 хвилин.

 1. Ви заощадите гроші у довгостроковій перспективі

Коли ви робите лазерну епіляцію, ви позбавляєтеся необхідності в нескінченній кількості бритв, крему для гоління, сеансах воскової епіляції і т.д. Вартість лазерної епіляції знизилася, а вартість воскової депіляції зросла. Лазерна епіляція ефективніша з фінансової точки зору, займає менше часу і загалом забезпечить більш тривалий результат.

 1. Усунення врослого волосся

Ви можете запобігти та усунути вросле волосся за допомогою лазерної епіляції. Це найкраще рішення, щоб переконатися, що ви не страждаєте від набридливого врослого волосся. Лазерна епіляція також є відмінним варіантом для людей із чутливою шкірою та роздратуванням шкіри після гоління або епіляції воском.

 1. Заощаджує час

Завдяки лазерній епіляції вам не потрібно витрачати час на щоденне гоління або ходити на воскову депіляцію.

 1. Не потрібно відрощувати волосся між процедурами

На відміну від воскової депіляції, ви можете голитися між процедурами. Вам більше не потрібно чекати, щоб відростити волосся, тому що за допомогою лазерної епіляції ви можете голити скільки завгодно у проміжках між сеансами.

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів та приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури і будьте здорові та красиві.

Дізнайтесь більше ...

Як прибрати целюліт

Целюліт – це збільшення жирових клітин, що призводить до порушення мікроциркуляції крові у підшкірній клітковині. Це призводить до фіброзу між жировими клітинами. Дані порушення зустрічаються

Читати повністю »