ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ НІГ У КИЄВІ (ПОЗНЯКИ, ОСОКОРКИ, ХАРКІВСЬКИЙ) - Є КРАЩИМ РІШЕННЯМ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ

Ноги – це одна з найбагатших вкритих волосяним покривом зон на тілі. У чоловіків і у жінок волосся на ногах росте більш жорстке і темне (особливо в області гомілок), що робить їх найпомітнішими неозброєним поглядом і це виглядає не естетично і навіть відразливо.

Для сучасних жінок зараз проблема позбавлення від небажаного волосся на ногах стає все більш і більш актуальною. Прагнучи до краси та досконалості, жінки використовують усі доступні методи. Гарні ноги, особливо в літній період, є частиною образу успішної та красивої жінки. Шкіра на ногах має бути не тільки пружна і підтягнута, а й гладка. Цей ефект можна досягти за допомогою процедури лазерної епіляції, адже лазерний промінь не тільки не травмує шкіру, але стимулює вироблення колагену.

Депіляція воском вкрай болюча і вимагає довгого відрощування волосся перед процедурою, а видалення з коренем жорсткого волосся гарантовано потягне за собою утворення на їх місці нового, вже врослого волосся, якого буде вже набагато складніше позбутися. Гоління ніг у свою чергу забезпечить результат на 1 або максимум 2 дні і може викликати подразнення шкіри.

1700 грн
Ноги повніст'ю + Глубоке бікіні + Пахви
1450 грн
Гомілки + Глубоке бікіні + Пахви
1200 грн
Гомілки + Бікіні + Пахви

Тільки лазерна епіляція є ідеальним рішенням для позбавлення від волосся на ногах назавжди. Ця абсолютно безболісна процедура підходить для будь-якого типу та кольору шкіри та завжди гарантує найкращий результат на роки вперед!

Лазерная эпиляция бикини Харьковское шоссе

Лазерна епіляція ніг, як і інших ділянок тіла робиться курсом і майже в 100% випадків для повного припинення появи нового волосся достатньо лише 6-8 процедур з інтервалом 1 місяць. Ваша шкіра набуде бажаної гладкості, до ніг стане приємніше торкатися.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ ЕПІЛЯЦІЇ НІГ ЗА ЗОНАМ

 • Коліна 160

  15 хв

 • Стегна 900

  20 хв

 • Гомілки 800

  15 хв

 • Ноги повністю 1400

  10 хв

Запис на процедури

Додатковий омолоджуючий ефект від найсучаснішого лазера Epilab від концерну Asclepion з Німеччини в центрі краси Viridiann, зробить шкіру на ногах візуально молодшою та підтягнутою.

ЗАБУДЬТЕ про щоденне гоління і врослі волоски

фото бритье 3

Ми пропонуємо по-справжньому європейську якість послуг, у той час як більшість наших конкурентів використовують дешеве китайське обладнання, яке не тільки завдасть вам не приємних відчуттів під час процедури, але й повністю розчарує, через її малу ефективність на подібних апаратах.

Підготовка до лазерної епіляції ніг

Лазерная эпиляция лица Киев Позняки стоимость

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів і приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури та будьте здорові та красиві.