MENU

ОБЛИЧЧЯ ЗАВЖДИ НА ВИДУ!

Лице– це те, що завжди на увазі, на нього завжди звертають увагу, особливо при першій зустрічі.

Лазерна епіляція лиця є кращою альтернативою голінню або біоепіляції в порівнянні з процедурами на інших ділянках тіла, адже шкіра тут найбільше схильна до подразнення.

Прогресивний метод епіляції діодним лазером дозволяє з успіхом проводити процедуру на всій поверхні обличчя за винятком хіба що зони навколо очей. Ви можете повністю позбутися або скоригувати лінії зростання брів та бакенбард, зон верхньої губи, підборіддя та щік.

Потрібно всього 8-10 процедур по 5-10 хвилин інтервалом в 1 місяць і ваша шкіра набуде бажаної гладкості на багато років вперед!

У роботі ми використовуємо новітній лазер Epilab німецького концерну Asclepion, завдяки якому клієнти отримують чудовий результат.

ВАРТІСТЬ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ОБЛИЧЧЯ

 • Бакенбарди 280

  15 мин

 • Верхня губа 220

  10 мин

 • Підборіддя 250

  10 мин

 • Щоки 200

  10 мин

 • Обличчя повністю 550

  20 мин

Видалення волосся діодним лазером Еpilab від німецького концерну Asclepion – це справжній порятунок для сучасних жінок і чоловіків, процедура не займе багато часу, буде безболісною і забезпечить тривалий результат. Всього через 6-10 процедур ви помітите, що нове волосся перестало зовсім з’являтися, а шкіра стала більш гладкою і підтягнутою – це додатковий омолоджуючий ефект від діодного лазера.

У більшості випадків перед процедурою лазерної епіляції на обличчі не потрібно жодних спеціальних дій.

Однак для досягнення максимального ефекту, ми рекомендуємо дотримуватися кількох простих правил:

 • за 2-4 тижні відмовтеся від вищипування небажаних волосків та будь-яких інших процедур, пов’язаних з пошкодженням волосяних фолікул (цибулин).
 • за день або в день процедури видаліть все волосся звичайною бритвою. Трапляються випадки, коли жінки не можуть це зробити. Тому наш фахівець зробить це спеціальним трімером.
 • безпосередньо перед процедурою шкіру обличчя необхідно повністю очистити, не використовуйте тональний або будь-який інший крем.
Лазерная эпиляция лица подготовка к процедуре в салоне

Після процедури епіляції діодним лазером для шкіри обличчя жінки потрібен відновлювальний період. Ось деякі наші рекомендації:

 • протягом 3-х днів утримайтеся від глибокого пілінгу обличчя.
 • не застосовуйте процедури епіляції, пов’язані з видаленням волосся з коренем (віск, пінцет, шугаринг або механічний епілятор).
 • протягом кількох днів намагайтеся не засмагати на сонці або в солярії.

Ознайомитись із цінами на епіляцію ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів і приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури і будьте здорові та красиві.