Видалення волосся в зоні бікіні – є однією з найбільш популярних процедур в нашому салоні. Адже для дівчат саме зона бікіні стала однією з перших обов’язкових для видалення волосся.

Как работает лазерная эпиляция в Киеве

Незважаючи на безліч способів сучасної епіляції, як і раніше, традиційним вважається звичайне гоління, разом з тим, що не є найтривалішим за своєю ефективністю – волоски відростають вже наступного дня і зовнішній вигляд зони бікіні втрачає естетичний вигляд і привабливість. Вдаючись до воскової епіляції, ви прирікаєте себе на крайню болючу та не приємну процедуру, адже шкіра тут дуже тонка і чутлива, а волосся, як правило, має глибоке коріння і саме по собі товще, ніж на інших ділянках тіла.

 

Записуйтесь на лазерну епіляцію і ми закріпимо за Вами вартість процедури на весь курс.

Эпиляция лазерная для тела и лица в Киеве цены

Видалення волосся діодним лазером Еpilab від німецького концерну Asclepion у зоні бікіні – це справжній порятунок для сучасних жінок, процедура не займе понад 10 хвилин, буде абсолютно безболісною та забезпечить тривалий результат. Всього через 6-10 процедур ви помітите, що нове волосся перестало з’являтися зовсім, а шкіра стала більш гладкою і підтягнутою – це додатковий омолоджуючий ефект від діодного лазера.

ВІДМІННІСТЬ І ПЕРЕВАГИ НАШОГО ДІОДНОГО ЛАЗЕРА:

  • Найбільш безболісний та найбезпечніший метод видалення волосся на сертифікованому апараті Asclepion the Epilab;

  • Промінь руйнівно діє безпосередньо на волосяну цибулинку, а не на саме волосся. Не буде неприємного запаху під час процедури;

  • Для найчутливіших пацієнтів є абсолютно безболісний режим SMOOTH.

  • Апарат «Asclepion the Epilab» є найсучаснішою технологією епіляції для всіх типів шкіри, в т.ч. засмаглою та чутливою. Багатофункціональність апарату дає можливість ефективно використовувати його у косметології. У таких процедурах, як лазерне омолодження та лазерне лікування АКНЕ апарат показує чудові результати.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Фотоспециалиста 2 для страницы ЛЭ

Asclepion the EpiLab є імпульсним діодним лазером, використовується для видалення небажаного волосся, лікування акне, судинних патологій та омолодження шкіри. Меланін і кров поглинає значну частину лазерного випромінювання в діапазоні довжин хвиль, що випромінюється лазером, а навколишня шкіра поглинає зовсім небагато. Це руйнує цільові структури, одночасно захищаючи оточуючу шкіру.

Це легендарна німецька якість, яка відрізняється високою надійністю та робить процедуру абсолютно безпечною та ефективною.

Asclepion Laser Technologies розробили протоколи роботи на діодних лазерах, за допомогою яких можна працювати у літній період, не боячись ускладнень. Існують невеликі обмеження щодо засмаги до та після процедури

Це найбільш високошвидкісний діодний лазер на ринку. Завдяки частоті повторень імпульсів до 12 Гц, значно скорочує час проведення процедури.

Двохвильовий імпульс (810 нм + 940 нм) – нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікул, що дозволяє працювати на всіх фототипах (I-VI), не торкаючись структури шкіри. Видаляє темне, русяве та пушкове волосся будь-якої товщини за рахунок довжини хвилі 940 нм, яка склерозує судини, що живлять фолікулу.

Безболезненная эпиляция лазером в Киеве

Епіляція у зоні бікіні може бути глибокою (також її називають «тотальне бікіні») або класичною. У першому випадку ви позбавитеся волосся по всій області паху, внутрішньої сторони стегон і в сідничній зоні. Ті ж, хто вибирає класичний варіант, обмежуються тільки ділянками, які йдуть за контуром традиційного купальника.

Прийшовши в центр краси Viridiann, ви можете повністю довіритись досвіду фахівців, які обов’язково проходять навчання по роботі з обладнанням. Всі вони мають високу кваліфікацію, що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції волосся максимально ефективно з урахуванням індивідуальності вашої шкіри та типу волосся.

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів і приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури і будьте здорові та красиві.