MENU

Принцип дії сучасних лазерних апаратів полягає у впливі енергії світла і тепла безпосередньо на саме волосся і волосяні фолікули. Промінь має певну довжину і не проникає глибоко у шари шкіри.

Чутки про шкідливість лазера пов’язані з недотриманням обов’язкових правил, які можуть призвести до незначних наслідків. Наприклад, запалення або подразнення шкірного покриву в області обробленої ділянки може бути викликане активною засмагою після процедури або застосуванням спиртових лосьйонів, а не самим лазером.

фото бритье 2

Підготовка до лазерної епіляції

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів і приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури та будьте здорові та красиві.

Як прибрати целюліт

Целюліт – це збільшення жирових клітин, що призводить до порушення мікроциркуляції крові у підшкірній клітковині. Це призводить до фіброзу між жировими клітинами. Дані порушення зустрічаються

Читать полностью »