MENU

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ВИЗНАНЕ НАЙБЕЗПЕЧНІМ І ЕФЕКТИВНИМ МЕТОДОМ ОМОЛОДЖУВАННЯ!

Лазерне омолодження на апараті Epilab від німецького концерну Asclepion, виконується за рахунок глибокого проникнення хвилі 940 нм. Завдяки цьому йде запуск процесу неоколагенезу та глибокий прогрів тканин. Процедура проходить без пошкодження шкіри та реабілітаційного періоду. Це дозволяє підвищити вироблення власного колагену, через брак якого з роками, з’являються ознаки старіння. Поліпшується колір шкіри, усуваються пігментні плями. Процедура забезпечує ремоделювання обличчя, шиї, декольте, зап’ястя – підвищення тонусу, ущільнення шкіри, звуження пор, знижує темпи старіння.

Результат після курсу процедур тримається кілька років, при цьому за рахунок утворення нового колагену шкіра продовжує омолоджуватися. Лазерне омолодження добре поєднується з іншими процедурами естетичної косметології – мікрострумової терапією, ін’єкційними методиками та доглядовими зволожуючими процедурами на якісній космецевтиці.

Процедуру лазерного омолодження можна виконувати з 30 років для профілактики виражених вікових змін, а з 40 років у комплексі з іншими антивіковими методиками. Процедура лазерного омолодження займає 30-40 хвилин. Курс складає 4 сеанси з інтервалом у 4 тижні. Після процедури немає жодних почервонінь, набряків. Лише в деяких пацієнтів виступають незначні почервоніння, які проходять через 15-20 хвилин.

Ми проводимо процедуру на легендарному апараті німецької якості. Апарат виробляється на заводі Asclepion у Німеччині, відрізняється високою надійністю.

Фахівці центру краси “Viridiann” мають міжнародні сертифікати щодо використання лазера Asclepion. На даному обладнанні також ефективно проводяться процедури лікування АКНЕ і лазерної епіляції.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

Лазерне омолодження можна поєднувати з іншими апаратними методиками, наприклад, вакуумним масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.