Миттєве омолодження з німецьким лазером Asclepion!

Відчуйте революцію в омолодженні шкіри! Підтягніть шкіру та зменшіть зморшки прям зараз!

вартість процедури у травні 

1000 грн

Відчуйте революцію в омолодженні шкіри! Підтягніть шкіру та зменшіть зморшки прям зараз!

Запис на процедуру

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ВИЗНАНЕ НАЙБЕЗПЕЧНІМ І ЕФЕКТИВНИМ МЕТОДОМ ОМОЛОДЖУВАННЯ!

Лазерне омолодження на апараті Epilab від німецького концерну Asclepion, виконується за рахунок глибокого проникнення хвилі 940 нм. Завдяки цьому йде запуск процесу неоколагенезу та глибокий прогрів тканин. Процедура проходить без пошкодження шкіри та реабілітаційного періоду. Це дозволяє підвищити вироблення власного колагену, через брак якого з роками, з’являються ознаки старіння. Поліпшується колір шкіри, усуваються пігментні плями. Процедура забезпечує ремоделювання обличчя, шиї, декольте, зап’ястя – підвищення тонусу, ущільнення шкіри, звуження пор, знижує темпи старіння.

Основні переваги лазерного омолодження на німецькому лазері ASCLEPION

01

Зменшення зморшок та ліній

Лазер допомагає вирівняти та згладити зморшки та дрібні лінії на обличчі та шиї.

02

Підтягнення шкіри

Процедура сприяє підтягненню шкіри, роблячи її більш пружною та еластичною.

03

Покращення текстури шкіри

Лазер допомагає позбутися від пігментації та інших недоліків, покращуючи загальний вигляд шкіри.

04

Мінімальний період відновлення

Більшість пацієнтів можуть повернутися до звичного ритму життя відразу після процедури.

Запис на лазерне омолодження

Результат після курсу процедур тримається кілька років, при цьому за рахунок утворення нового колагену шкіра продовжує омолоджуватися. Лазерне омолодження добре поєднується з іншими процедурами естетичної косметології – мікрострумової терапією, ін’єкційними методиками та доглядовими зволожуючими процедурами на якісній космецевтиці.

Процедуру лазерного омолодження можна виконувати з 30 років для профілактики виражених вікових змін, а з 40 років у комплексі з іншими антивіковими методиками. Процедура лазерного омолодження займає 30-40 хвилин. Курс складає 4 сеанси з інтервалом у 4 тижні. Після процедури немає жодних почервонінь, набряків. Лише в деяких пацієнтів виступають незначні почервоніння, які проходять через 15-20 хвилин.

Ми проводимо процедуру на легендарному апараті німецької якості. Апарат виробляється на заводі Asclepion у Німеччині, відрізняється високою надійністю.

Фахівці центру краси “Viridiann” мають міжнародні сертифікати щодо використання лазера Asclepion. На даному обладнанні також ефективно проводяться процедури лікування АКНЕ і лазерної епіляції.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

Лазерне омолодження можна поєднувати з іншими апаратними методиками, наприклад, вакуумним масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.

© Центр краси «Viridiann»

Конктакти