ПІЛІНГОМ ВИДАЛЯЮТЬ ВЕРХНІЙ ШАР ОРОГОВІВШИЙ ШКІРИ

Професійна процедура створена на основі гліколевої та інших альфа гідрокислот AHA у високій концентрації та призначена для всіх типів шкіри. Основним плюсом даних пілінгів є те, що в препаратах створено оптимальний баланс між концентрацією гліколевої кислоти та її PH.

фото пилинги

Особливо пілінги РН підходять для тьмяної, передчасно в’янучій, зі зниженням еластичності та тонусу, гіперкератозної, зневодненої шкіри, а також для профілактики акне.

Вартість

  • Пілінг 800 грн

    40 хв

  • Пілінг для губ HydroPeptide 150 грн

    15 хв

Основні властивості:

  • Забезпечують ексфоліацію, не дратуючи шкіру, усуваючи гіперкератоз та гіперпігментацію. М’яка відлущувальна дія кислот, в результаті якого ороговілі клітини знімаються з верхнього шару епідермесу.
  • Обновляють шкіру та стимулюють клітинний обмін. Стимулююча дія кислот полягає в тому, що вони сприяють інтенсивнішому оновленню клітин. Витончення рогового шару робить шкіру сприйнятливою до плідному впливу інших косметичних засобів.
  • Підвищують рівень зволоженості шкіри. Кислоти змінюють структуру кератину, перетворюючи його на амінокислоти, які є частиною натурального зволожуючого фактора. Таким чином шкіра краще захищена, вона стає гладкою, пружною та повною життєвих сил.

Ретельно підібрати який пілінг підходить Вам, дізнатися про можливі протипоказання Ви завжди можете у лікаря косметолога центру краси Viridiann.

Ознайомитись з цінами ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

У центрі краси Viridiann пропонується поєднувати доглядові процедури з апаратними методиками, наприклад, з вакуумно-роликовим масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart, і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.