MENU

ЛІКУВАННЯ ВУГРОВОЇ ХВОРОБИ ДІОДНИМ ЛАЗЕРОМ - ОДИН ІЗ СУЧАСНИХ ВИДІВ ЛІКУВАННЯ.

Акне (вугрова хвороба) – це одне з найпоширеніших захворювань на практиці дерматології. Це хвороба сальних залоз фолікулів, які розташовані переважно на обличчі, спині та грудях. Спочатку вони виглядають як запалені вугри, але пізніше може розвинутись ряд запальних процесів, таких як папули та пустули.

Самостійні спроби позбутися прищів часто залишають на шкірі рубці та застійні плями. Неправильний догляд за запаленою шкірою може знизити імунітет, підвищити її чутливість і призвести до появи передчасних ознак старіння.

За статистикою, на акне страждають 85% молодих людей від 12 до 24 років. У дорослих воно не так поширене: 8% людей віком 25-34 років і 3% старше 35 років. Причому доросле акне це передусім жіноче захворювання.

Відтворити відео

ЧОМУ Ж ВИНИКАЮТЬ ПРИЩІ?

Підвищений рівень чоловічих статевих гормонів призводить до активного виділення шкірного сала, яке поєднується з ороговілими частинками шкіри. Цей так званий «коктейль» закупорює фолікули і утворює сприятливе середовище для розмноження бактерій, що називаються «пропіонові». Саме вони викликають запальні процеси на шкірі.

Серед факторів, які можуть спровокувати появу вугрового висипу: спадковість, зниження імунітету, прийом деяких препаратів, неправильне харчування, стрес, погана екологія та й просто звичка часто чіпати обличчя руками.

 

Які види АКНЕ існують?

За термінологією Акне – це назва хвороби, яка провокує різні висипання на шкірі:

 

 • вугри – білі горбики або чорні крапки на шкірі;
 • пустули – гнійні запалення;
 • папули – запалення червоного кольору, але без гною;
 • вузлики – підшкірні щільні білі кульки;
 • кісти – масштабні гнійні запалення, які залишають по собі рубці, шрами, і пігментні плями.

Вугрова хвороба може бути різного ступеня тяжкості:

 

 1. Легка. На обличчі до 10 папуло-пустульозних акне та комедонів.
 2. Середньо-важка. Наявність 10-40 папуло-пустульозних висипань, що локалізуються не тільки на обличчі.
 3. Тяжка. Папуло-пустульозні вугри у кількості понад сорок, розташовані на обличчі та тілі. Можуть бути флегмонозні утворення.

АКНЕ (ВУГРІ) МОЖУТЬ ПРОЯВЛЯТИСЯ ПО-РІЗНОМУ.

Це залежить від стадії захворювання та його тяжкості. На шкірі може бути виявлено кілька видів патологічних утворень.

 • Закритий комедон. Невелике піднесення на шкірі з білою верхівкою. Так виглядає закупорена сальна залоза.
 • Відкритий комедон. Гирло сальної залози відкривається, вміст поєднується з меланіном з пошкоджених епітеліальних клітин і під дією кисню повітря окислюється. Це надає характерного чорного кольору акне.
 • Папульозний вугор. Навколо ураженої сальної залози утворюється запалення. В результаті «прищик» стає рожевим (червоним або фіолетовим) та болючим. Може залишати по собі пігментацію.
 • Пустулозний вугор. Порожнина сальної залози заповнюється гноєм внаслідок приєднання інфекції (зазвичай стафілококової). Якщо розміри пустул великі, після них можуть залишатися глибокі рубці.

У центрі краси “Viridiann” лазерне лікування акне виконується на апараті Asclepion the Epilab – це найсучасніший діодний лазер, розроблений та вироблений у Німеччині концерном Asclepion – визнаним світовим лідером у виробництві апаратів для лазерної косметології та хірургії.

Принцип дії діодного лікування акне полягає у контрольованому термічному впливі світлової енергії лазера на окремі компоненти шкіри без пошкодження епідермісу – її поверхневого шару.

Інфрачервоне випромінювання від діодного лазера Epilab проникає під шкіру досить глибоко для того, щоб досягти сальних залоз фолікулів. Довжина хвилі лазерного випромінювання при цій процедурі становить 810 нм. Така довжина хвилі ефективна проти бактерій, що знаходяться під запаленою шкірою. Разом з тим лазерне випромінювання знижує запальні процеси в шкірі та надає сильну біостимулюючу дію, запускаючи процеси клітинного відновлення та омолодження.

Ми дуже пишаємось тим, що наші клієнти щасливі від досягнутих результатів. Їхня шкіра сяє і вони почуваються ще впевненіше.

На фото можна побачити, як виглядає зараз шкіра нашої шановної клієнтки в порівнянні з першим візитом. Ви можете ознайомитись із вдячним відгуком на сторінці “Відгуки”

фото акне 3

ЩО ТАКЕ ПОСТАКНЕ?

Постакне – це зміни шкіри на обличчі після зникнення акне.

 • Пігментація – колір шкіри відрізняється від нормального протягом до 1,5 років іноді і довше.
 • Псевдорубці — плями червоного кольору на місці колишніх акне, зникають терміном до шести місяців.
 • Атрофічні рубці – м’які, на рівні поверхні шкіри або нижче (утягнуті).
 • Гіпертрофічні рубці – щільні, виступають над поверхнею шкіри.
 • Келоїдні рубці дуже щільні, виходять за межі колишнього акне, можуть мати неправильну форму

ВАРТІСТЬ

 • Лазерне лікування АКНЕ 900

  30 хв

Запис на процедури

ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Щоб лікування вугрової хвороби було успішним, необхідно з’ясувати, що саме призвело до її розвитку. Для цього потрібна точна діагностика та повноцінне обстеження на стику двох наук (косметологія та ендокринологія) із залученням, за необхідності інших фахівців: гастроентеролога, психоневролога. Жінок зазвичай консультує гінеколог-ендокринолог, чоловіків – андролог. Нормалізація гормонального фону є важливим етапом успішного лікування акне.

Золотим стандартом лікування акне середньої та важкої є призначення антибактеріальних засобів. Проте варто застерегтися від самолікування. Антибіотики при безсистемному застосуванні призводять до утворення стійких штамів бактерій і позбутися вугрів стає набагато складніше.

При легкій степені часто буває достатньо правильно організувати харчування та підібрати відповідні косметичні засоби. Ці заходи важливі й у більш важких випадках, але їх недостатньо.

У період постакне активно використовуються пілінги та лазерне лікування.

Важливо! Антибіотики, ефективні при акне, часто спричинюють підвищену фоточутливість. Тому протягом півроку після прийому антибактеріальних засобів застосування лазера вкрай небажане. В іншому випадку на місці обробки може виникнути стійка гіперпігментація.

Явні переваги процедури лазерного лікування Акне:

 • під час процедури не відбувається пошкодження шкіри та, відповідно, відсутній реабілітаційний період. Може виникнути легке почервоніння, яке проходить протягом години після лікування акне. Відразу після нього можна наносити косметику та повертатися до своїх справ.
 • сама процедура максимально комфортна, безпечна і абсолютно безболісна за рахунок інтегрованої системи контактного охолодження шкіри лазера, що знаходиться на маніпулі – елемента Пельтьє
 • діодне лікування акне можна використовувати як самостійну процедуру або ж поєднувати з будь-якими іншими косметологічними, проходячи комплексну програму перетворення: механічне та ультразвукове чищення, пілінг та інші види професійного догляду.
 • відсутні вікові обмеження: процедуру можна проводити з 18 років або з 16 років, але з обов’язковою письмовою згодою одного з батьків та присутністю перед першою процедурою
 • завдяки додатковій активації вироблення колагену та еластину, проведений курс процедур дає наростаючий позитивний ефект, що виявляється у вирівнюванні контуру та тону шкіри, підтяжки її та зникнення дрібних зморшок
 • метод діодного лікування акне має клінічно доведену ефективність та схвалений міжнародною асоціацією FDA

Ознайомитись із цінами на епіляцію ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни”.

Консультація лікаря – безкоштовно!

У центрі краси Viridiann рекомендують додати до процедури підтяжку шкіри обличчя за допомогою обладнання нового покоління Starvac DXSmart і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.