ВОЛОССЯ НА ТІЛІ - ЦЕ НЕЗРУЧНІСТЬ І ДИСКОМФОРТ!

вибирайте найкращий німецький лазер Asclepion і позбудьтеся 80% волосся всього за три процедури

вибирайте найкращий німецький лазер Asclepion і позбудьтеся 80% волосся всього за три процедури

Запис на процедуру

Руки, зону декольте та шию, відносять до відкритих частин тіла, тому вони мають завжди виглядати привабливо та доглянуто. Через проблеми з екологією, гормональними порушеннями та генетичною спадковістю у деяких жінок і чоловіків дуже яскраво виражене волосся на руках. Звичайно ж, збоку це виглядає не дуже гарно.

Особливо психологічний дискомфорт викликає небажана рослинність у дівчат, адже їхня шкіра має бути дуже ніжною.

Волосся може з’являтися на різних ділянках тіла. Це може бути наслідком гормональних коливань, прийому певних ліків тощо. Якщо на Вашому тілі є небажане волосся, то Ви відчуватимете дискомфорт при відвідуванні спортзалу, басейну, пляжу, СПА і т. п. Процедури гоління не допоможуть, тому що вони зроблять волосся жорстким, а шкіру грубішою.

Процедури лазерної епіляції відрізняються від інших методів максимальною ефективністю та тривалим результатом.

Видалення волосся діодним лазером Еpilab від німецького концерну Asclepion – це справжній порятунок для сучасних жінок і чоловіків, процедура не займе багато часу, буде абсолютно безболісною і забезпечить тривалий результат. Всього через 6-10 процедур ви помітите, що нове волосся перестало з’являтися зовсім, а шкіра стала більш гладкою і підтягнутою – це додатковий омолоджуючий ефект від діодного лазера.

Запис на епіляцію

Эпиляция лазерная для тела и лица в Киеве цены

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Asclepion the EpiLab – єдиний на ринку двохвильовий (810 нм + 940 нм) високошвидкісний діодний лазер.

Asclepion the EpiLab є імпульсним діодним лазером, використовується для видалення небажаного волосся, лікування акне, судинних патологій та омолодження шкіри. Меланін і кров поглинає значну частину лазерного випромінювання в діапазоні довжин хвиль, що випромінюється лазером, а навколишня шкіра поглинає зовсім небагато. Це руйнує цільові структури, одночасно захищаючи оточуючу шкіру.

Це легендарна німецька якість, яка відрізняється високою надійністю та робить процедуру абсолютно безпечною та ефективною.

Asclepion Laser Technologies розробили протоколи роботи на діодних лазерах, за допомогою яких можна працювати у літній період, не боячись ускладнень. Існують невеликі обмеження щодо засмаги до та після процедури.

Це найбільш високошвидкісний діодний лазер на ринку. Завдяки частоті повторень імпульсів до 12 Гц, значно скорочує час проведення процедури.

Двохвильовий імпульс (810 нм + 940 нм) – нова технологія більш ефективного та безпечного руйнування волосяних фолікул, що дозволяє працювати на всіх фототипах (I-VI), не торкаючись структури шкіри. Видаляє темне, русяве та пушкове волосся будь-якої товщини за рахунок довжини хвилі 940 нм, яка склерозує судини, що живлять фолікулу.

ВІДМІННІСТЬ І ПЕРЕВАГИ НАШОГО ДІОДНОГО ЛАЗЕРА:

  • Найбільш безболісний і найбезпечніший метод видалення волосся на сертифікованому апараті Asclepion the Epilab;
  • Промінь руйнівно діє безпосередньо на волосяну цибулинку, а не на саме волосся. Не буде неприємного запаху під час процедури;
  • Для найчутливіших пацієнтів є абсолютно безболісний режим SMOOTH.
  • Апарат «Asclepion the Epilab» є найсучаснішою технологією епіляції для всіх типів шкіри, в т.ч. засмаглою та чутливою. Багатофункціональність апарату дає можливість ефективно використовувати його у косметології. У таких процедурах як, лазерне омолодження і лазерне лікування АКНЕ апарат показує чудові результати.
Эпиляция лазером на загорелой коже

Запис на епіляцію

Щоб зробити своє тіло привабливим, а шкіру ніжною, необхідно використовувати ефективні методи боротьби з небажаною рослинністю на тілі. Такий метод – це послуга лазерної епіляції у центрі краси Viridiann на найновішому лазерному апараті ЕPILAB від відомого німецького концерну Asclepion. Після позбавлення від небажаного волосся, Ви будете задоволені своїм тілом і з радістю дозволите собі виставити його на загальний огляд, одягнувши гарний купальник або топ.

Ознайомитись із цінами на епіляцію тіла ви можете на окремій сторінці сайту “Ціни

У центрі краси Viridiann багато різних апаратних процедур, спрямованих на корекцію фігури, підтяжку шкіри обличчя, реабілітацію м’язів і приведення їх у тонус. Для цього ми використовуємо вакуумно-роликовий масажер нового покоління Starvac DXSmart. Записуйтесь до нас на процедури і будьте здорові та красиві.