Виберіть гладку шкіру з восковою епіляцією

Небажана рослинність на тілі – проблема, з якою стикається кожна дівчина. Для боротьби із зайвими волосками використовують воскову епіляцію, яка має масу переваг у порівнянні з іншими методами. 

Запис на процедуру

Переваги воскової депіляції

Епіляція воском – популярна косметологічна процедура, яку вибирають жінки та чоловіки. Розглянемо плюси воскової депіляції:

 • ефект зберігається до 4 тижнів; послуга актуальна у будь-який час року – депіляцію можна зробити напередодні відпустки;
 • ціна воскової епіляції доступна;
 • шкіра виглядає доглянутою.

Перед видаленням волосся не потрібно готувати шкіру: мазати кремами та оліями, голити, робити інші процедури.

Запис на процедуру

Противопоказання

Як і будь-яка косметологічна процедура, воскова депіляція має абсолютні та умовні обмеження, наявність яких унеможливлює проведення депіляції:

 • цукровий діабет (остання стадія);
 • дерматологічні захворювання;
 • рани, опіки та інші порушення шкірного покриву;
 • онкологія (остання стадія);
 • алергія на компоненти складу.

Як підготуватися до першої депіляції

 1. Необхідно відростити волосся! Необхідна довжина 4-6 мм, як правило, для цього вистачає 7-10 днів.
 2. Не відвідуйте солярій і не знаходите під відкритим сонцем за 2-3 дні до процедури.
 3. Напередодні не використовуйте косметичні засоби, у складі яких є олії. Вони обволікають шкіру та волоски, зменшуючи їх зчеплення з воском.
 4. Перевірте на шкірі наявність опіків, подряпин, гематом у місці видалення волосся. Якщо щось із цього є, слід почекати з епіляцією, або попередьте майстра.
 5. Попередити майстра про наявність родимок/папілом у зоні депіляції.

 

Теплий віск переважно використовують для великих зон (ноги, руки). Дуже важливо правильно підготуватися до процедури та закрити її. Щоб після депіляції не було реакцій шкіри (кропив’янки, гістамінової реакції), правильно обробляти спеціальною косметикою після депіляції, наприклад, засобом з Д-пантенолом, який потрібен для швидкого відновлення шкіри. А ось делікатні зони (пахви, бікіні) краще закривати антисептичними пудрами (є практично у всіх марках). Вони чудово регулюють роботу сальних залоз, знижують ризик запалень та вростань.

© Центр краси «Viridiann»

Конктакти