MENU

Отримай до 50% знижки на перший масаж

Віддай перевагу апаратному антицелюлітному масажу Starvac в центрі Київа біля метро “Золоті Ворота” та отримай гладку та красиву шкіру!

Апарат нового покоління STARVAC DXSmart ефективно усуває жирові відкладення, прибирає в’ялість шкіри та приводить у тонус м’язи тіла. Процедури на даному апараті чудово моделюють контури обличчя та тіла, а також ліквідують целюліт. Він проводить мікростимуляцію судинної та лімфатичної систем, виводить токсини без пошкодження шкірного покриву, підвищує еластичність сполучних тканин.

діючі АКЦІЇ

апаратний вакуумно-роликовий масаж starvac

при покупці курсу (5 процедур) знижка – 5%

при покупці курсу (10 процедур) знижка – 10%

650 гривень

АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА (стегна, сідниці, живіт, боки)

900 гривень

Все тіло

650 гривень

ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЯ (зморшки, тонус, детоксикація)

Запис на процедуру

пишить нам в меседжерах

Ціни на процедури

Головні переваги антицелюлітного масажу

1. Зменшення целюліту: Антицелюлітний масаж сприяє розгладжуванню шкіри та зменшенню видимості грубого, опуклого целюліту. Він покращує кровообіг та лімфодренаж, що допомагає вивести токсини та зайву рідину з тканин, покращуючи обмін речовин.

2. Поліпшення вигляду шкіри: Регулярний антицелюлітний масаж робить шкіру більш гладкою, еластичною та шовковистою на дотик. Він стимулює вироблення колагену та еластину, що сприяє покращенню структури шкіри та зменшенню видимості дефектів.

3. Підтягнутість та тонус м’язів: Антицелюлітний масаж, сприяючи стимуляції м’язів та тканин, допомагає підтягнути шкіру та покращити її тонус. В результаті це допомагає знизити видимість саггінгу та покращити контури тіла.

4. Стимулювання обміну речовин Масаж активізує обмін речовин у тілі, що сприяє спалюванню жирових відкладень. Це допомагає зміцнити метаболізм та підвищити ефективність втрати зайвої ваги.

5. Релаксація та зняття стресу: Антицелюлітний масаж має не лише фізичні, а й психологічні переваги. Він допомагає зняти напругу, стрес та втому, збільшити релаксацію та покращити загальний настрій.

Для досягнення максимального ефекту антицелюлітний масаж рекомендується проводити в комплексі з правильним харчуванням, фізичною активністю.

Як проходить антицелюлітна процедура:

 • починається з опрацювання основних лімфовузлів та лімфострумів
 • потім змінюються вакуумні насадки і глибоко розминається підшкірно-жирова клітковина, а також розігріваються тканини.
 • запускається знищення жирових відкладень та формування красивих, підтягнутих контурів.
 • вплив відбувається як статично, у певних зонах, і динамічно, по масажним лініях.
 • лімфодренаж за допомогою роликової насадки посилює ефект вакуумного масажу. Він прискорює мікроциркуляцію в тканинах та сприяє виведенню зайвої рідини.

Скільки триває процедура:

середній час процедури – 30-40 хвилин
в основному залежить від стану шкіри та вибору для неї індивідуальної програми

Запис на процедуру

Переваги апаратного вакуумно-роликового масажу на апараті преміум класу Starvac DXSmart

дві унікальні маніпули

EVO3D – унікальна дія трьох роликів з шістьма лопатями і зміщеним центром, що формує подвійну складку (це в два рази ефективніше, ніж PALPER-ROULER). Завдяки цьому забезпечується вплив одразу у трьох напрямках:

 • детоксикація і ліполіз,
 • венозний та лімфатичний дренаж,
 • тонізація і ліфтинг шкіри.

Маніпула EVO3D обладнана запатентованою насадкою DNP (Double Negative Pressure – подвійний негативний тиск). Це дуже важливо для подвійного впливу – поверхневого та глибинного.

Унікальна дія 3 роликів певного діаметру дає більш широке і м’яке захоплення тканин, що гарантує ефективний і безболісний догляд для будь-якого типу шкіри, включаючи найчутливішу.

Унікальність даної технології полягає у делікатній круговій дії, що створює багаторівневу тканинну складку. Це стимулює природне спалювання підшкірно-жирової клітковини, зменшення обсягів та підвищення еластичності шкіри.

Ця безпрецедентна технологія стимуляції активує природні процеси на глибинному рівні клітин.

З її допомогою проводять глибокий лімфодренаж та розминання жирової тканини під час однієї процедури. Завдяки такому поєднанню, маніпули зменшують обсяг жирових клітин, збільшують ефективність терапії фіброзного целюліту та утворення колагену, еластину, сполучної тканини.

Кожна маніпула оснащена регулюванням інтенсивності вакууму, що дозволяє фахівцю не відволікатися від клієнта та налаштовувати індивідуальний режим у процесі самої процедури, що приводить до кращого ефекту.

Один сеанс масажу на апараті нового покоління Starvac DX Smart у центрі краси Viridiann можна порівняти з кількома сеансами ручного масажу. Вже за одну процедуру відбувається стимуляція жирових клітин та активізація природного спалювання жиру навіть у найстійкіших до дієт та фізичних навантажень зон.

Для проведення процедур ми використовуємо косметичні засоби, розроблені спеціально для апаратних методик STARVAC. До складу інноваційних формул косметичних засобів входять активні компоненти високої концентрації. Ці компоненти впливають не тільки на шкіру, але і на підшкірно-жирову клітковину, що дозволяє досягати максимального ефекту.

STARVAC DXSMART має 40 вбудованих програм естетичного спрямування, спортивної медицини, класичної фізіотерапії, SPA протоколів.

Інновація система Stretching Cellulaire®, яка розроблена компанією STARVAC на основі наукових досліджень, є, на сьогоднішній день, єдиною технологією у світі, яка дозволяє сформувати подвійну складку та ефективно опрацювати тканини на всіх рівнях (жирові клітини (адипоцити), волокна колагену та еластину, фібробласти).

Завдяки вакуумно-роликовому масажу на Starvac DXSmart досягаються такі високі результати:

 1. Значно скорочується прояв целюліту
 2. Прискорюється кровообіг та лімфовідтікання
 3. Поліпшується рельєф шкіри
 4. Поліпшується тонус шкіри
 5. Знімаються м’язові спазми
 6. Формуються витончені контури тіла
 7. Шкіра обличчя стає більш сяючою та зволоженою, йдуть дрібні зморшки.
 8. Підвищується імунітет

Запис на процедуру

пишить нам в меседжерах

Вакуумный массаж лица

Ефект після процедури вакуумного масажу обличчя на апараті Starvac DXSmart:

 1. стимуляція та регенерація шкіри
 2. значне поліпшення циркуляції крові та лімфи;
 3. значне підвищення метаболізму у тканинах шкіри

Процедури по обличчю, які проводяться на апараті Starvac DXSmart:

 • Антивіковий догляд.
 • Спеціальна обробка звичайних та мімічних зморшок.
 • Підтяжка та зміцнення для відновлення молодості та здоров’я, що світиться.
 • Лімфодренаж усієї обличчя.

Вакуумный массаж лица проводится в несколько этапов:

 1. очищение кожи лица специальным тоником для удаления остатков косметических средств, кожного жира и разнообразных загрязнений.
 2. нанесение специального массажного крема или сыворотки для улучшения скольжения специальных насадок аппарата
 3. меняя насадки и выбирая специальный режим, доктор проводит процедуру в зависимости от проблемы (работа с морщинами, тонус, детоксикация)

Запис на процедури

З віком активність фібробластів, що виробляють колаген та еластин, слабшає. Шкіра стоншується, втрачає пружність, тонус, з’являються зморшки.

Методика STRETCHING CELLULAIRE®, яка застосовується на апараті Starvac DXSmart, є ексклюзивною методикою для корекції вікових змін шкіри. Пульсуючий масаж, що виконується запатентованими маніпулами NEOLIFT і NEOCUP, викликає реакцію у відповідь фібробластів. Активізується відтворення здорового колагену та еластину. Завдяки стимуляції вено та лімфотоку, методика STRETCHING CELLULAIRE® сприяє насиченню тканин киснем, покращенню живлення клітин, полегшує виведення токсинів. В результаті – пружна, щільна та еластична шкіра. Зморшки зникають, покращується колір обличчя. Технології Starvac дають винятковий ефект при синергічному використанні з косметичними засобами, спеціально розробленими для методик Pressodynamie та Stretching cellulaire.