допоможемо позбутися целюліту та зайвої ваги

записуйся на масаж

399

грн

массаж для похудения, антицеллюлитный массаж, лимфодренажный массаж, антицелюлітний масаж, моделирующий массаж, масаж для схуднення, моделюючий масаж

Головні переваги антицелюлітного масажу

1. Зменшення целюліту: Антицелюлітний масаж сприяє розгладжуванню шкіри та зменшенню видимості грубого, опуклого целюліту. Він покращує кровообіг та лімфодренаж, що допомагає вивести токсини та зайву рідину з тканин, покращуючи обмін речовин.

2. Поліпшення вигляду шкіри: Регулярний антицелюлітний масаж робить шкіру більш гладкою, еластичною та шовковистою на дотик. Він стимулює вироблення колагену та еластину, що сприяє покращенню структури шкіри та зменшенню видимості дефектів.

3. Підтягнутість та тонус м’язів: Антицелюлітний масаж, сприяючи стимуляції м’язів та тканин, допомагає підтягнути шкіру та покращити її тонус. В результаті це допомагає знизити видимість саггінгу та покращити контури тіла.

4. Стимулювання обміну речовин Масаж активізує обмін речовин у тілі, що сприяє спалюванню жирових відкладень. Це допомагає зміцнити метаболізм та підвищити ефективність втрати зайвої ваги.

5. Релаксація та зняття стресу: Антицелюлітний масаж має не лише фізичні, а й психологічні переваги. Він допомагає зняти напругу, стрес та втому, збільшити релаксацію та покращити загальний настрій.

Для досягнення максимального ефекту антицелюлітний масаж рекомендується проводити в комплексі з правильним харчуванням, фізичною активністю.

Запис на масаж

Є питання? пишіть нам у месенджери

Моделюючий масаж тіла - одна з найкращих оздоровчих процедур

Діючі акції

Масажи

 • Моделюючий масаж 800

  60 хв

 • Загальний масаж тіла 800

  60 хв

 • Масаж спини 550

  30 хв

 • Лимфодренаж тіла 800/1100

  60/90 хв

 • Масаж обличчя 900

  60 хв

 • Масаж обличча + шия 1200

  80 хв

СПА

Класичний лімфодренажний масаж

Показання для проведення класичного масажу

Призначений людям, які мають проблеми із хребтом; перебувають у стресової ситуації у зв'язку з роботою; відчувають постійні перепади настрою та страждають від емоційної нестабільності

Періодичність проведення

Найпростіша програма може, наприклад, включати 10 сеансів легкого масажу, виконуваного через день із профілактичною метою. Після закінчення серії рекомендується зробити перерву кілька тижнів, після чого повторити комплекс.

Протипоказання

онкологія; гострі інфекційні захворювання; серцево-судинні захворювання; гнійні запалення та висипання на шкірі; захворювання сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем; вагітність та післяпологовий період 3 місяці

Запис на класичній лімфодренажний масаж

За допомогою класичного ручного масажу покращується кровопостачання при накопиченні в м’язах молочної кислоти, що провокує появу больових симптомів. Під час проведення масажу фахівець може поєднувати різні техніки проведення масажу, щоб досягти ефективного результату та посилення ефекту.

За допомогою тиску на м’язові тканини шляхом розтирання та розминання, досягається ефект поліпшення загального стану організму. Масажі бувають різні частини тіла – спину, руки, ноги, плечі, голову, обличчя тощо. Класичний масаж є універсальним. Він підходить всім пацієнтам. За відсутності протипоказань, його користь буде очевидною. Наприклад, у кілька разів посилюється протікання обмінних процесів на клітинному рівні, що дає ефект фізичних навантажень. Сприяючи прискоренню метаболічних процесів, процедура сприятливо впливає і на функціонування багатьох внутрішніх систем організму.

З кожним, навіть найлегшим дотиком досвідченого масажиста ваше тіло почуватиметься краще, бадьоріше, молодше.

Масаж обличчя - популярна процедура догляду

Класичний масаж обличчя – це невід’ємна частина догляду за шкірою обличчя.

Даний вид масажу дозволяє досягти вираженого ліфтингового ефекту (корекція овалу обличчя, розгладжування дрібних зморшок), покращити живлення шкіри, покращити обмін речовин, так само дозволяє вивести зайву рідину (лімфодренажний ефект).

Перші враження є важливими, а ваше обличчя є вашою візитною карткою. Пропонуємо вам масаж обличчя – натуральний та ефективний спосіб збереження молодості шкіри та покращення вашого загального самопочуття.

Запишіться на масаж обличчя вже сьогодні і даруйте своїй особі бездоганність та молодість!

Запис на масаж обличчя

Переваги масажу обличчя:

1. Зміцнюючий м’язи обличчя: М’язи обличчя мають натяг, який з часом може призвести до появи зморшок та втрати тонусу. Масаж допомагає зміцнити та напружити ці м’язи, попереджаючи негативні зміни.

2. Покращує кровообіг: Масаж обличчя стимулює кровообіг, забезпечуючи доставку необхідних поживних речовин у шкіру, що допомагає покращити її текстуру та тонус.

3. Пом’якшує зморшки: Регулярний масаж обличчя допомагає розслабити м’язи та зняти напругу, що дозволяє зморшкам пом’якшитися і стати менш помітними.

4. Релаксує: Масаж обличчя не тільки корисний для шкіри, але й чинить релаксуючий ефект. Він допомагає зняти стрес та напругу, покращує настрій та додає енергію.