MENU

Масаж тіла - одна з найкращих оздоровчих процедур!

Класичний ручний масаж

За допомогою класичного ручного масажу покращується кровопостачання при накопиченні в м’язах молочної кислоти, що провокує появу больових симптомів. Під час проведення масажу фахівець може поєднувати різні техніки проведення масажу, щоб досягти ефективного результату та посилення ефекту.

За допомогою тиску на м’язові тканини шляхом розтирання та розминання, досягається ефект поліпшення загального стану організму. Масажі бувають різні частини тіла – спину, руки, ноги, плечі, голову, обличчя тощо. Класичний масаж є універсальним. Він підходить всім пацієнтам. За відсутності протипоказань, його користь буде очевидною. Наприклад, у кілька разів посилюється протікання обмінних процесів на клітинному рівні, що дає ефект фізичних навантажень. Сприяючи прискоренню метаболічних процесів, процедура сприятливо впливає і на функціонування багатьох внутрішніх систем організму.

З кожним, навіть найлегшим дотиком досвідченого масажиста ваше тіло почуватиметься краще, бадьоріше, молодше.

Показання для проведення класичного масажу

Призначений людям, які мають проблеми із хребтом; перебувають у стресової ситуації у зв'язку з роботою; відчувають постійні перепади настрою та страждають від емоційної нестабільності

Протипоказання

онкологія; гострі інфекційні захворювання; серцево-судинні захворювання; гнійні запалення та висипання на шкірі; захворювання сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем; вагітність та післяпологовий період 3 місяці

Періодичність проведення

Найпростіша програма може, наприклад, включати 10 сеансів легкого масажу, виконуваного через день із профілактичною метою. Після закінчення серії рекомендується зробити перерву кілька тижнів, після чого повторити комплекс.

Ціни на масаж

Записатися на масаж

Головна перевага пневмокомпресійної терапії – це стабілізація роботи лімфатичної системи. За допомогою спеціального “костюму”, підключеного до апарату, з організму виводиться зайва рідина, через яку виникають набряки, особливо кінцівок. Венозна недостатність та варикоз — головні причини та найсерйозніші приводи звернення до терапії.

Цей метод широко застосовується у лікуванні ще з 30-х років минулого століття і зараз є одним із найпоширеніших методів фізіотерапевтичного лікування.

За допомогою пульта керування встановлюється тиск у кожній з дванадцяти камер в одиниці або одночасно, а також встановлюється режим роботи і час. Після запуску системи компресор нагнітає повітря в камери поступово від дальньої до ближньої, забезпечуючи здавлювання тканин від периферії до центру. Це забезпечує посилення відтоку лімфи і венозної крові від периферії кінцівок до центру.

пневмокомпресійна терапія

Показання для проведення пневмокомпресорної терапії

Список показань досить великий. Це і тяжкість у ногах, і целюліт, і венозна недостатність, і нервова напруга, і навіть ожиріння. Пневмокомпресійну терапію застосовують у боротьбі із зайвою вагою, а у спортивній медицині вона використовується для зняття м'язових болів після тривалих та тяжких навантажень.

Протипоказання

вагітність; менструації; переломах та гострих запаленнях гострому тромбозі гострої серцевої недостатності загостреннях різноманітних хронічних хвороб.

Періодичність проведення

В основному процедура займає близько 30 хвилин. Повний курс може складатися із 12-15 процедур тривалістю до 45-60 хвилин. Ці параметри визначає лікар.

Користь пневмокомпресійної терапії

  • Відчуття тепла та підйому у всьому тілі після процедури.
  • Поліпшується відтік лімфи, збільшується загальний імунітет організму. Це означає, що ви будете більш стійкі до стресів та інфекцій.
  • Зникає целюліт.
  • Пневмокомпресійна терапія використовується і для косметологічних цілей. Фахівці вважають, що один сеанс терапії дорівнює 2-3 сеансам антицелюлітного масажу.
  • Відбувається регенерація тканин, що є особливо корисним при травмах.
  • Активно виводяться токсини. Такий вид терапії – ідеальне доповнення детокс-програми.
  • Прискорюється рух крові у найглибших венах.

Записатися на масаж

У центрі краси Viridiann пропонується поєднувати доглядові процедури з апаратними методиками, наприклад, з вакуумно-роликовим масажем на обладнанні нового покоління Starvac DXSmart, і тоді результати будуть досягнуті швидше, а ефект протримається довше.

Записатися на масаж